in

Fargo 4. Sezon Güncel Yayın Tarihi Belli Oldu

Fargo 4. sezon güncel yayın tarihi nihayet belli oldu. Koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenen FX dizisi, yakında geri dönüyor.

Fargo 4. Sezon Güncel Yayın Tarihi
- Reklam -

Fargo 4. sezon ilk olarak Nisan 2020 tarihinde yayına başlayacak şekilde planlamıştı. Prodüksiyon Koronavirüs pandemisi yüzünden iptal edilince son çekimler tamamlanamadığı için dizi de yeni bir tarih olmadan ertelenmişti. FX nihayet yeni yayın tarihini açıkladı.

Fargo 4. sezonu 27 Eylül’de ilk iki bölümü peş peşe yayınlanarak başlayacak. Toplamda 11 bölümlük yeni sezon, sonrasında haftalık olarak yayın hayatına devam edecek. Başrolünü Chris Rock’ın üstlendiği sezonun kalan prodüksiyonu da bu ayın ilerleyen günlerinde devam edecek.

Yeni tarihle birlikte Fargo bu yılki ödüllerde yarışma hakkından da vazgeçmiş oluyor. 3 sene önce Nisan 2017’de yayınlanan 3. sezon 12 Emmy adaylığı alarak önemli bir başarı kazanmıştı. Yeni sezon ise ertelenmelerden sıkışan takvimler yüzünden çok fazla rakiple 2021 ödüllerinde yarışmak zorunda kalacak.

- Reklam -

Fargo’nun senaristlik ve uygulayıcı yapımcılık koltuğunda Noah Hawley oturuyor. 1996 yapımı orijinal Fargo filminin yaratıcıları Joel & Ethan Coen kardeşler de yapımcılık görevi üstleniyorlar. Antoloji türündeki dizinin her sezonu farklı bir hikâyeyi işliyor.

Fargo 4. Sezonu Bir Güç Hikâyesi Anlatacak

Fargo 4. sezon 1950’de Kansas, Missouri’de geçiyor. “Bir göç ve asimilasyon hikâyesi” olarak tanımlanan yeni sezon “para için yaptıklarımızı” anlatma misyonunda. Birisi İtalyan, diğeri siyahî iki suç patronunun imzaladığı bir ateşkesin sonuçlarını izliyoruz.

Fargo 4. Sezon Güncel Yayın Tarihi

Siyahî suç ailesinin lideri Loy Cannon en geç oğlu Satchel’i İtalyan rakibinin himayesine bırakıyor. Karşısında da düşmanının en geç oğlu Zero Fadda kendi himayesine veriliyor. Oğullar ateşkesin uyulması için teminat olarak takas ediliyor. Sonrasındaysa Kansas İtalyan mafyasının babası sıradan bir ameliyat için hastaneye gittiğinde ölünce işlerin rengi değişiyor.

- Reklam -

Fargo’nun yeni sezonunun başrolünde Top Five’dan tanınan Chris Rock oynuyor. Oğlu Satchel rolünde genç oyuncu Rodney Jones III görev alacak. İtalyan suç ailesinin babası olarak daha çok ülkesinde tanınan İtalyan aktör Tommaso Ragno rol alıyor. Yeni sezonda görev alan diğer önemli isimlerse Uzo Aduba, Jack Hutson, Jason Schwartzman ve Ben Whishaw şeklinde.

Missouri yer altı dünyasında gücün İtalyanlardan siyahîlere geçişini izleyeceğimiz Fargo 4. sezon fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Fargo 4. Sezon Fragmanı | İZLE

YouTube video

Yeni Fargo sezonundan sizin beklentileriniz neler? 3 yıllık araya değer bir iş çıkacağını düşünüyor musunuz? Kayıp Rıhtım Forum’da yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın.


* The Umbrella Academy 2. Sezon İncelemesi: Yeni Zaman Çizgisi, Yeni Hargreaves’ler

Kaynak: Variety

Mehmet Çakıcı

1999'da Balıkesir'de doğdu. Küçük yaştan beri fantastik edebiyata ilgi duydu, büyüdükçe diğer edebiyatlara da yaklaştı. Şu sıralar İstanbul Üniversitesi'nde bu ilginin üstüne iyice düşüyor. Uzun bir süre araknofobinin nasıl yazıldığını öğrenemedi.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

radyo dalgaları

30 Bin Işık Yılı Uzaktaki Ölü Yıldızdan Dünya’ya İlk Kez Yüksek Frekanslı Radyo Sinyali Ulaştı

The Patrick Star Show - SüngerBob

The Patrick Star Show: SüngerBob’un Kadim Dostu Kendi Dizisine Kavuşuyor