in ,

The Patrick Star Show: SüngerBob’un Kadim Dostu Kendi Dizisine Kavuşuyor

The Patrick Star Show geliyor! SüngerBob KareŞort’un kadim dostu Patrick, kendi animasyon dizisine kavuşuyor!

The Patrick Star Show - SüngerBob

SüngerBob dizisinin en sevilen karakterlerinden Patrick Star’ın başrolünde olduğu The Patrick Star Show adlı yan dizi duyuruldu. Deadline’ın iddiasına göre animasyon dizinin anlaşmaları tamamlanmak üzere. Patrick Star’ı seslendiren Bill Fagerbakke de projeye dahil edilecek. Kayıtların şimdiden başladığı iddia edilen dizinin ilk sezonu için 13 bölümlük bir sipariş verilmesi bekleniyor. Dizinin arkasındaki isimlerse ana dizinin başındakilerle aynı.

The Patrick Star Show ismini taşıması planan dizi The Larry Sanders Show ve Comedy Bang! Bang! dizilerine benzer bir formüle sahip olacak. Patrick Star’ın bir talk-show sunacağı dizi Patrick ve ailesine odaklanacak. Pek çok yeni karaktere ev sahipliği yapması planlanan dizi SüngerBob dizisinden tanıdık yüzleri de zaman zaman ağırlayacak. Nickelodeon’dan isimler yeni dizileriyle ilgili yorumda bulunmayı ise şimdilik reddediyor.

The Patrick Star Show - SüngerBob

1999’da yayın hayatına başlayan SüngerBob KarePantolon dizisi bir deniz süngeri olan SpongeBob ve arkadaşlarının olağan dışı maceralarını anlatıyor. Stephen Hillenburg’ün yarattığı dizi 21 yıllık yayın hayatı boyunca pek çok ödül ü kazandı. 18 sene en iyi çocuk animasyonu ödülüne layık görülen dizi onlarca sevilen karakter, filmler, ürünler ile dünya çapında kendi kültürünü yarattı. İnternet kültürüne verdiği yüzlerce meme ile de 21. yüzyılın iletişim medyalarında kendine büyük yer buldu. 208 ülkede ve 55 dilde yayınlanan dizi yayın hayatı devam ederken efsane konumuna ulaştı.

The Patrick Star Show, Çalışmaları Süren Tek SpongeBob SquarePants Yapımı Değil

2019’da dizinin 20. yılı kutlanırken Nickelodeon başkanı Brian Robbins ilk yan dizilerini duyurmuştu. Kamp Koral: SpongeBob’s Under Years adındaki dizi ekibin çocukluk yıllarına dönecek. 13 bölümlük, CGI animasyonuyla yaratılan dizi 2021’de ekranlarda olacak.

Geçen aylarda 12. sezonu tamamlanan ana dizi SpongeBob SquarePants’ın da 13. sezonu şu an hazırlanıyor. 2019’da onay verilen sezon, öncekilerden daha kısa olacak ve 13 bölüm sürecek. Henüz yayın tarihi belli değil.

The Patrick Star Show - SüngerBob

Aynı zamanda Squidward’e odaklanan bir dizinin daha yolda olduğunu, Netflix ve Nickelodeon’ın birlikte yeni işler üretmeye devam edeceğini de duyuralım. Ek olarak kadrosunda Keanu Reeves’in de yer aldığı The SpongeBob Movie: Sponge on the Run filminin de önümüzdeki yıl vizyona gireceğini hatırlatalım.

The Patrick Star Show için resmi duyurunun, detaylı oyuncu kadrosu ve çıkış tarihiyle birlikte ilerleyen haftalarda gelmesi bekleniyor.

Favori süngerimizin evreninin genişlemesi hakkında düşünceleriniz neler? Ekibin çocukluk maceralarını veya Patrick Star’ın talk-show maceralarını izlemek için heyecanlı mısınız? Kayıp Rıhtım Forum’da yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

* * *

* Trollhunters: Rise of the Titans: Guillermo del Toro’nun Tales of Arcadia Serisi Tamamlanıyor

 Kaynak: Deadline

Mehmet Çakıcı

1999'da Balıkesir'de doğdu. Küçük yaştan beri fantastik edebiyata ilgi duydu, büyüdükçe diğer edebiyatlara da yaklaştı. Şu sıralar İstanbul Üniversitesi'nde bu ilginin üstüne iyice düşüyor. Uzun bir süre araknofobinin nasıl yazıldığını öğrenemedi.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for AeroKnight-sama AeroKnight-sama dedi ki:

    Süngerbob Kareşort olarak düzeltilmesi gerek hocam.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Fargo 4. Sezon Güncel Yayın Tarihi

Fargo 4. Sezon Güncel Yayın Tarihi Belli Oldu

Acun Ilıcalı Netflix Rakip Yayın Platformu

Acun Ilıcalı, Netflix’e Rakip Olacak Platformun Hazırlığına Başladı