in

ABC’nin En Uzun Soluklu Dizisi “Grey’s Anatomy” 20. Sezon Onayını Aldı

Grey’s Anatomy 20. Sezon ile ekranlara geri dönecek. Yeni dönemde yapımcı koltuğu dizinin eski yazarlarından Meg Marinis’e emanet edildi.

Grey’s Anatomy 20. Sezon Onay
- Reklam -
- Reklam -

Grey’s Anatomy 20. sezon onayı alarak ABC’nin en uzun soluklu televizyon dizisi olmayı başardı.

2005 yılında izleyicilerin karşısına çıkmaya başlayan ve bir grup stajyer hekimin profesyonel ve kişisel hayatlarına odaklanan Grey’s Anatomy izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Shonda Rhimes’ın yaratıcılığını üstlendiği dizi kanalın en çok izlenen yapımları arasına girmiş ve yeni sezonları ile takipçilerini boş bırakmamıştı. ABC kanalı serinin hayranlarına müjdeli haberi vererek dizinin 19. sezonunun final bölümüne günler kala serinin yeni sezonu için yeşil ışık yaktığını açıkladı.

Yeni sezonun ise yeni bir grup stajyeri ele alacağı düşünülüyor. Glee dizisinde yıldızı parlayan Harry Shum Jr., Adelaide Kane, Niko Terho, Alexis Floyd ve Midori Francis gelecek sezon kadrosunda yer alacak. Kim Raver’ın Dr. Teddy Altman karakteri dizi macerasına devam ederken dizinin orijinal kadrosundan Chandra Wilson’ın oynadığı Dr. Miranda Bailey ve James Pickens Jr.’ın canlandırdığı Dr. Richard Webber’de yeni sezonda ekranda olacak.

- Reklam -

Grey’s Anatomy 20. Sezon Dizi

Yapımın yıldız ismi Ellen Pompeo’nun ekrandan ayrılmasına rağmen 20. sezonda anlatıcı ve idari yapımcı olarak seride kalacağı da açıklandı. Başarılı aktrisin geçen aylarda Deadline’a verdiği röportajda “dizi devam ettiği sürece asla tamamen yapımdan ayrılmayacağını” ifade etmişti.

Grey’s Anatomy 20. Sezon Yeni Karakterleri Tanıtacak

Grey’s Anatomy 20. sezon ile yapımcı koltuğundan ayrılan Krista Vernoff’un yerine dizinin yaratıcı kadrosunda yer alan tanıdık bir isim geçecek. 3. sezondan bu yana dizinin yazarlığını yapan Meg Marinis 20. sezonda dizinin yöneticisi olacak. Yazarlık pozisyonundan yükselerek en sonunda yapımcılığa başlayan Marinis dizinin uzun macerasında birçok alanında da yer almıştı. 2023-2024 sezonunda ise dizinin yapımcılığını üstleneceği netleşti.

Dizinin yıldız isimleri arasında yer alan Kim Raver ise hit medikal drama dizisinin daha fazla sezonla devam etmesi gerektiğini söylüyor. Başarılı oyuncu ET Online’a verdiği röportajda yeni sezonların gelmesini istediğini açıklamıştı:

- Reklam -

“Grey’s Anatomy’nin köklerinde farklı insanların hikâyelerini anlatmanın içinizde canlandırdığı ve devam etmesi gereken bir ivme var. Yeni intörnlerle ve onların maceralarında daha anlatılacak çok hikâye var.”

Grey’s Anatomy 20. Sezon Onay ABC

Grey’s Anatomy 13 Nisan 2023 tarihinde 19. sezonunu tamamlayacak. Amerika’da ABC üzerinden izlenen yapım dünya genelinde ise Hulu platformundan izlenebiliyor. Dizinin yeni sezonun ne zaman izleyicilerle buluşacağı ise henüz bilinmiyor.

Siz Grey’s Anatomy 20. sezon için nasıl bir beklentiye sahipsiniz? Fikirlerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizimle paylaşabilir ve bizi Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider

Oğuzhan Açıkalın

Gedikli bir çizgi roman geek’i olmasam da beyaz sayfalara doluşmuş renkli resimleri her zaman ilgiyle takip ettim. Çünkü resimlerin ve kelimelerin bizi olduğumuzdan daha iyi bir yere taşıyacağına inanıyorum. Kısa kısa hikâyeler yazıyorum, edebiyatın her türlüsüne ilgi duysam da bilimkurgu konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Pokémon Horizons Fragmanı

Pokémon Evreninde Yeni Çağ: Ash Ketchum’ın Vedasından Sonra Yeni Anime “Horizons”tan Fragman

Joker Folie á Deux Set Görüntüleri - Harley Quinn Lady Gaga

“Joker: Folie á Deux” Setinden Görüntüler: Lady Gaga, Harley Quinn Rolünde