in

The CW’den Yeni Bir DC Evreni Dizisi Geliyor: Stargirl

The CW kanalında yayınlanan DC Evreni dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. “Stargirl” karakterinin dizisi hazırlanıyor.

Stargirl

DC Evreni’nde yer alan Stargirl üzerinde duracak olan yeni dizi, The CW kanalında yayınlanacak. Brec Bassinger’ın Stargirl karakterini canlandıracağı dizinin 2020 yılının ikinci çeyreğinde yayına girmesi planlanıyor.

Çizgi romanlarda Courtney Elizabeth Whitmore olarak tanınan Stargirl, ilk kez 1999 yılının temmuz ayında Stars and S.T.R.I.P.E.’ta karşımıza çıkmıştı. Karakterin ismi ve görünümü ise çizgi romanın yaratıcısı Geoff Johns’un 1996 yılında yaşanan uçak kazasında kaybettiği kardeşi Courtney’den esinlenerek oluşturulmuş.

Dizinin önce DC’nin kendi çevrimiçi platformunda, daha sonra da The CW kanalında yayımlanması planlanıyor. Dizi, televizyonda yayımlandıktan sonra The CW’nin çevrimiçi platformundan da ayrıca takip edilebilecek.

Karakter Crisis on Infinite Earths Bölümlerinde Gözükebilir

Crisis on Infinite Earths

The CW kanalı, DC Evreni’nden The Flash, Batwoman ve the Arrow gibi televizyon yapımlarına uzun zamandır ev sahipliği yapıyor. Şimdi de tüm bu dizilerin bir araya geleceği Crisis on Infinite Earths ortak bölümleri merakla bekleniyor. Beş yapımı bir araya getirecek olan bu bölümler aralık ve ocak ayında yayımlanacak ve hatta Stargirl karakterini ilk defa bu bölümlerde izleyebileceğimiz de söyleniyor.

Crisis on Infinite Earths ortak bölümleri ile beraber yayımlanmakta olan beş diziye sahip DC’nin yeni bir süper kahraman dizisi yapmak istemesi ise oldukça anlaşılır diyebiliriz. Marvel, sinema konusunda daha ön plandayken, DC Çizgi Romanları da televizyon sektöründe oldukça başarılı.

Peki, siz bu yeni dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşmayı unutmayın.

* * *

* Smallville’ın Superman’i Arrow İçin Geri Dönüyor

Melin Arda

1990 doğumluyum ve İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Mitoloji başta olmak üzere edebiyat, müzik ve yabancı diller ile ilgileniyorum. Çeviri yapmak ve dizi/film seyretmek bu alanları bir araya getirdiği için oldukça keyifli geliyor. Bunları yaparak ve seyahat ederek farklı hayatları ve bakış açılarını görmeyi seviyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Flash berbat ya. Lütfen bitsin şu ızdırap. Resmen İris için dizi yapılmış. Bu kadar ezik bir Barry daha görmedim. Adam JL ekibinden daha güçlü ama burda Captain Cold’dan tek yiyor.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

oxford yılın kelimesi iklim acil durumu

Oxford Yılın Kelimesini “İklim Acil Durumu” Olarak Belirledi

Joker 2 Todd Phillips ve Joaquin Phoenix

Joker 2 Söylentilerine Yönetmen Todd Philips’ten Cevap Geldi