in ,

The Sandman Fragmanı: Beklenen Uyarlamaya İlk Bakış

The Sandman dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Neil Gaiman’ın çok satan çizgi roman serisinden uyarlanan diziye ilk bakış.

The Sandman Fragmanı

The Sandman dizisinin ilk fragman Netflix Tudum etkinliğinde paylaşıldı. Neil Gaiman’ın çok sevilen çizgi romanlarından uyarlanan live-action yapımı nihayet ilk dizi içi görüntüleriyle hayranlarının karşısına çıktı.

İlk olarak 1988 yılında yayınlanmaya başlayan Sandman serisi, nihayet beklenen uyarlamasına kavuşuyor. Hayranlar 30 yıldan daha uzun bir sürenin sonunda, Düşler Lordu’nun maceralarını ekranda izleme fırsatına erişecekler. İlk çalışmaları 2018’in sonlarında başlayan macera, 21. yüzyılda geçecek ancak buna rağmen aslına sadık kalacak bir dizi olacak.

Netflix’in TUDUM etkinliğinde bizzat Neil Gaiman’ın sunumuyla paylaşılan fragmana hemen aşağıdan Türkçe altyazılı olarak ulaşabilirsiniz.

The Sandman Fragmanı | Türkçe Altyazılı İZLE

YouTube video

Düşler Lordu, ölümlüler tarafından yakalanıp hapsedildi. Şimdi esaretten kurtulmuş olsa da tüm bu sıkıntıların sadece bir başlangıç olduğunu fark etmesi uzun sürmeyecek.

Neil Gaiman tarafından DC için yaratılan efsane çizgi roman serisi The Sandman, bir Netflix dizisine dönüştü. Dizinin baş yapımcıları Neil Gaiman, Allan Heinberg ve David S. Goyer.

The Sandman’in şimdiye kadar açıklanan oyuncu kadrosunda birçok ünlü isim bulunuyor. Düşler Lordu ROLÜNDE Tom Sturridge, Lucifer rolünde Gwendoline Christie, Lucienne rolünde Vivienne Acheampong, Roderick Burgess rolünde Charles Dance, Cain rolünde Sanjeev Baskar, Abel rolünde Asim Chaudhry, The Crointhian rolünde Boyd Holbrook, Ölüm rolünde Kirby Howell-Babpiste, Arzu rolünde Mason-Alexander Park, Umutsuzluk rolünde Donna Preston, Lyta Hall rolünde Razane Jammal, Ethel Cripps rolünde Joely Richardson, genç Ethel Cripps rolünde Niamh Walsh, John Dee rolünde David Thewlis, Rose Walker rolünde Kyo Ra, Kuzgun Matthew rolünde Patton Oswalt, Gilbert rolünde Stephen Fry, Johanna Constantine rolünde Jenna Coleman ve Unity Kincaid rolünde Sandra James Young gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yayın tarihi şu an bilinmiyor. Ancak dizinin ilk sezon çekimleri geçen ağustos ayının başlarında tamamlanmıştı. Yani 2022 yılı içerisinde dizinin geleceği kesin olsa da, şimdilik ay olarak bir bilgi bulunmuyor.

Sandman’in ilk fragmanını sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for ESO ESO dedi ki:

    Dizi bir sezon sürüp tüm ciltleri mi kapsayacak yoksa bir kaç sezon olacak da ilk sezon belli bir yere kadar mı olacak? O belli bir yer belli mi? Bir sayfada ilk sezon 11 bölüm olacak ve 1.cilt ve biraz fazlasını kapsayacak diye okudum olarak hatırlıyorum ama emin de değilim.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

karahantepe kaziları yeni keşifler

Karahantepe: Göbeklitepe ile Yaşıt Yeni Yapılar Keşfedildi

Stranger Things 4. Sezon Fragmanı

Stranger Things 4. Sezon Fragmanı: Tanıdık Yüzler Yeniden Bir Arada