in ,

Marvel’ın What If…? Dizisinden Yeni Fragman Paylaşıldı

What If…? dizisi için yeni fragman yayınlandı. Marvel Sinematik Evreni’nin ilk animasyon yapımı Disney+ ile gelmeye hazırlanıyor.

What If…? Fragman Marvel

What If…? için yeni fragman yayınlandı. Marvel, ilk animasyon dizisi ile alternatif evrenlere geçiş yapıyor ve farklı bir konsepti hayranların karşısına çıkartmaya hazırlanıyor. Disney+ üzerinden yayınlanacak dizi, kahramanların ve kötü adamların çarpık yeni versiyonlarını sunacak.

Marvel Sinematik Evreni’nin Disney+ için planlanan çok sayıda televizyon programı var ve bunların çoğu filmlerle bağları olan sevilen karakterler etrafında toplanıyor. Ocak ayında WandaVision ile başlayan dizi serüveni, The Falcon and the Winter Soldier ile devam etti. Hayranlar şimdilerde sadece son bölümü kalan Loki dizisi ile meşguller. Ancak evrene ait ilk animasyon yapımı olan What If…?, bu tür yapımlardan daha farklı bir alternatif gerçeklik sunacak.

Örneğin dizinin ilk bölümü Peggy Carter’ın süper asker serumunu Steve Rogers yerine aldığı bir gerçeklikte geçiyor. Her bölüm Marvel evrenini kapsayan yeni bir macerayı anlatacak ve hayranların sevdiği karakterleri içerecek. Ayrıca geçen yıl kaybettiğimiz Chadwick Boseman dahil olmak üzere tanıdık karakterler animasyon hallerini de seslendirdiler.

Geçen aralık ayında yayınlanan ilk teaser fragmanından sonra, diziye çok daha detaylı bir bakış atan yeni fragman yayınlandı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

What If…? Fragman | İZLE

YouTube video

Yayınlanan yeni fragmanla birlikte, hayranları çok daha çılgın bir yolculuğun beklediği söylenebilir. Akla gelebilecek hemen hemen her MCU karakteri en az birkaç saniyeliğine gözükecek gibi duruyor. Toplamda 10 bölümden oluşacak What If…?’in yeni fragmanı Killmonger’ın Afganistan saldırısı sırasında Tony Stark’ın yardımına gelmesiyle başlıyor. Görüntülerde, New York Savaşı sırasındaki ikonik Avengers kadrosunun Guardians of the Galaxy’den bazı yüzleri içerdiğini de görüyoruz.

Uyarlandığı çizgi romanlara konsept olarak benzeyen What If…?, ilk bölümüyle 11 Ağustos 2021 tarihinde Disney+ kütüphanesindeki yerini almaya başlayacak. Önceki MCU içeriklerinde olduğu gibi, her çarşamba yeni bölüm yayınlanacak.

Bryan Andrews tarafından yönetilen yapımın senaryosunu AC Bradley, yine yönetmen ile birlikte yazıyor. Dizide Peggy Carter, T’Challa, Doctor Strange, Iron Man, Killmonger, Thor ve daha fazlası ana karakter olarak karşımıza çıkacak.

What If…? için yayınlanan yeni fragmanı sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı ve neler olabileceğine dair teorilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Manisa Aigai gladyatör dövüşleri

2 Bin Yıl Önce Manisa’da Gladyatör Dövüşleri Yapıldığı Ortaya Çıktı

The Witcher 2. Sezon çıkış tarihi

The Witcher’ın 2. Sezon Çıkış Tarihi ve Nightmare of the Wolf Fragmanı Paylaşıldı