in ,

Loki Dizisinden Yeni Bir Fragman Daha Yayınlandı

Loki dizisinin yeni bir fragmanı daha yayınlandı. Tom Hiddleston’ın solo Marvel ve Disney+ dizisi, Avengers: Endgame’de oluşan zaman kırılmalarına odaklanıyor.

Loki 1. Sezon 1. Bölüm İncelemesi

Marvel Studios, Tom Hiddleston’ın solo Disney+ macerası Loki dizisine daha iyi bir bakış sağlayan yeni fragmanını yayınladı.

Tom Hiddleston tarafından uzun süredir canlandırılan Loki karakteri, Marvel Sinematik Evreni’nin Thor’daki ilk çıkışından bu yana hayranların favorisiydi. Ancak çoğu kişi Avengers: Infinity War’dan sonra karakterin evrenle olan işinin bittiğini düşünüyordu. Hatırlanacağı üzere Loki bu kez Thanos’un elinde can verdi ve Deli Titan “bu sefer yeniden diriliş yok” dedi. Ancak Avengers: Endgame, Loki’nin farklı bir şekilde geri dönmesini sağladı.

2019 San Diego Comic-Con etkinliğinde açıklanan ve MCU’nun dördüncü aşama işlerinden biri olan Loki dizisi; karakterin 2012 yılında vizyona giren Avengers filminde yakalanmasından sonra kaçmak için Tesseract’ı kullandığı alternatif bir gerçeklikte şekillenece. Beklendiği gibi bu solo macera, Thor’un evlatlık kardeşinin çoklu evren boyunca özgürce dolaşmasına izin vermeyecek.

Marvel Stüdyoları, Disney’in 2020’nin sonlarında gerçekleşen Disney’s Investor Day etkinliğinde ilk fragmanı paylaşmıştı. Loki’nin yayınlanan ilk fragmanında karakterin daha büyük bir tehdidi durdurmak için Time Variance Authority ile birlikte çalıştığı gösterilmişti. Şimdi de dört aylık sürenin sonunda Disney ve Marvel Stüdyoları yeni bir Loki fragmanı daha yayınladı. Yeni görüntüler Loki’nin Endgame filminde yarattığı yeni zaman çizgilerini düzeltmek için TVA’da işe başlamasına odaklanıyor. Hemen aşağıda izleyebilirsiniz.

Yeni Loki Fragmanı | İZLE

Fragmanın en önemli noktalarından biri Loki’nin Owen Wilson’ın karakteri Mobius M. Mobius arasındaki şakalaşma. İkili, Loki’nin bozduğu zaman çizgisini düzeltmek ve eski haline getirmek için birlikte çalışacaklar. Ancak Mobius, yanındakileri defalarca arkasından bıçaklayan Loki’yi izledikten sonra ona güvenmemesi gerektiğini biliyor. Loki defalarca tek başına ve TVA’nın kontrolünden uzakta gösterildiğinden, bu muhtemelen Mobius’u Loki’nin ihanetinden uzak tutmayacaktır.

Yeni Loki fragmanı ayrıca hikâyeye ve oyuncu kadrosuna daha iyi bir bakış sağlıyor. Bu görüntüler Loki ve TVA ekibinin birlikte birçok dünyayı ve zaman çizelgesini ziyaret edeceği ve Loki’nin Asgard’ı yönettiği bir versiyonu da dahil olmak üzere birçok gerçekliği gözler önüne seriyor.

Merakla beklenen Tom Hiddleston’lı Loki’nin ilk bölümü 11 Haziran 2021 tarihinde Disney+ kütüphanesinde olacak. Solo macera toplamda 6 bölüm sürecek.

Loki’ye ait yayınlanan ilk fragmanı sizler nasıl buldunuz? Kayıp Rıhtım Forum’da yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

4 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for _OZ _OZ dedi ki:

  Ben şimdi anladım Amerikan Tanrıları neden iptal. 4. Sezonda Loki gelecekti aynı anda 2 Loki olamaz. Ticari ilişkiler bunlar.

 2. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

  Ortalama on yıllık süreçten sonra artık Marvel görmek hiç etki oluşturmuyor. :smiley:

 3. Avatar for Gwynbleidd Gwynbleidd dedi ki:

  DC sinematik evreninde bilmem kaç tane Batman, bir o kadar da Joker var. Çok da şey etmemek lazım :smile:

 4. Avatar for _OZ _OZ dedi ki:

  Evet ama bu evrenler farklı. Gaiman ekmek bulamayız diyip iptal ettirmiş sanki.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Gözleri Tanrı’yı Seyrediyordu - Zora Neale Hurston

Afro-Amerikan Edebiyatının Önemli Eserlerinden Gözleri Tanrı’yı Seyrediyordu Tekrar Türkçede

The Walking Dead 11. sezon fragmanı

The Walking Dead 11. Sezon Fragmanı: Çıkış Tarihi Açıklandı