in

Zaman Çarkı Dizisinin Hayranlarına Müjdeli Haber: The Wheel of Time 3. Sezon Onayını Aldı

Zaman Çarkı 3. sezon onayı aldı. Amazon Prime’ın fantastik dizisi, 2. sezon başlamadan yeni bir sezonu daha garantiledi.

Zaman Carki 3. Sezon
- Reklam -
- Reklam -

Zaman Çarkı 3. sezon onayı aldı. Robert Jordan’ın fantastik serisinden uyarlanan Amazon Prime Video dizisi, yolculuğuna en az iki sezon daha devam edecek.

San Diego Comic-Con festivali son hızıyla devam ederken The Wheel of Time: Origins panelinde hayranları sevindiren bir haber paylaşıldı. Robert Jordan’ın çok satan epik fantazi kitaplarından uyarlanan dizi, 2. sezonu gelmeden yeni bir tanesini daha garantiledi.

Dizinin yapımcısı Rafe Judkins panelde yaptığı konuşmada anlattıkları hikâyenin gittiği yönden oldukça memnun olduğunu ve yeni sezonlarda yeni maceraları anlatacaklarından dolayı heyecanlı olduğunu söyledi:

- Reklam -

“Zaman Çarkı dizisinin 3. sezonunu yapıyor olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. The Shadow Rising seri içinde en çok sevdiğim kitaplardan birisiydi. Dolayısıyla bunu televizyona aktarmak ve aşık olduğum seriyi yeni izleyicilerle buluşturabilmek benim için büyük bir onur. Aynı zamanda bu yıllar önce diziyi ilk çekmeyi planladığımızda amaçladığım şeydi.”

2. sezon çekimleri tamamlanan dizide ilk sezondan tanınan bir çok isim kadroda yer alıyor. Rosamund Pike, Josha Stradowski, Marcus Rutherford, Zoe Robins, Madeleine Madden ve Daniel Henney gibi tanıdık yüzler izleyicilerin karşısına çıkacak. Mat Cauthon rolünü ise yeni sezonda Donal Finn canlandıracak. Serinin yapımcılığını ise Shazam ve Winter Dragon filmlerinde yer alan Darren Lemke ve Marigo Kehoe ile Radar Pictures stüdyolarından Ted Field ve Mike Weber üstlenecek. Amazon Studios ve Sony Pictures ortaklığında çekilen dizinin yeni sezonu için iki medya devi de oldukça heyecanlı.

Yapımcı Rafe Judkins Zaman Çarkı 3. Sezon için Ümitli Olduğunu Dile Getirdi

Zaman Çarkı 3. Sezon Onayı Aldı

Amazon Stüdyoları yöneticisi Vernon Sanders şu açıklamayı yaptı:

“Rafe Judkins ve ekibi ile birlikte Zaman Çarkı evreninin derinliklerine dalmaktan dolayı heyecanlıyız. Robert Jordan’ın mirasını ekrana taşımak konusunda takdire şayan bir efor sarf ediyorlar ve Prime Video abonelerine inanılmaz bir seyir keyfi sunuyorlar. İlk sezon Jordan’ın bütün işlerine hakim olan seyirciler kadar Zaman Çarkı evrenini tanımayanlar arasında da oldukça popüler oldu. Dünya genelindeki izleyicilerimize daha fazla Zaman Çarkı içeriği getirmekten mutluluk duyuyoruz ve izleyicilerin heyecanlarını paylaşmaktan da büyük keyif duyuyoruz.”

- Reklam -

Sony Pictures yöneticisi Jeff Frost ve yardımcısı Jason Clodfelter ise yeni sezona dair şunları söyledi:

“İlk başta dünyanın her tarafından insanlar Robert Jordan’ın Zaman Çarkı kitaplarını okudular ve seriye aşık oldular. Şimdi ise Rafe Judkins ve inanılmaz yetenekli ekibi sayesinde bu canlı ve epik macera Prime Video ile ekranlara taşındı. Bu yolculuğu devam ettirmekten ve dünyanın her tarafındaki insanlara ulaştırabilmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Sony Pictures olarak, Amazon Stüdyoları ile ortaklığımız devam ederken üçüncü sezonun neler getireceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Zaman Çarkı 3. sezon için henüz belirlenen bir yayın tarihi ise verilmedi. Çekimleri henüz tamamlanan ve kamera arkası görüntüleri paylaşılan 2. sezon için tahmin edilen yayın tarihi ise 2023 yılının ilk yarısı.

Siz Robert Jordan’ın kitaplarından uyarlanan dizinin yeni bir sezon onayı alması konusunda neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Oğuzhan Açıkalın

Gedikli bir çizgi roman geek’i olmasam da beyaz sayfalara doluşmuş renkli resimleri her zaman ilgiyle takip ettim. Çünkü resimlerin ve kelimelerin bizi olduğumuzdan daha iyi bir yere taşıyacağına inanıyorum. Kısa kısa hikâyeler yazıyorum, edebiyatın her türlüsüne ilgi duysam da bilimkurgu konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Kvot Kvot dedi ki:

    Ne müjde ama.Mutluluktan öleceğim. :angry:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Teen Wolf: The Movie fragmanI

Sevilen Kurt Adam Dizisi “Teen Wolf”un Film Uyarlamasından İlk Fragman

National Treasure: Edge of History fragmanı

National Treasure’ın Dizi Uyarlaması Edge of History’den İlk Tanıtım Fragmanı ve Poster