in ,

Zack Snyder’ın Zombi Temalı Yeni Filmi Army of the Dead’den İlk Fragman Yayınlandı

Army of the Dead filminin ilk fragmanı paylaşıldı. Zack Snyder’ın Netflix’te yayınlanacak zombi temalı yeni macerası mayısta geliyor.

Army of the Dead fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

Army of the Dead fragmanı paylaşıldı. Zack Snyder imzalı yeni Netflix zombi filmi sonunda hareketli ilk bakışa sahip!

Zack Snyder’ın uzun zamandır beklenen 2017 yapımı Justice League’in kendi kurgusuyla hazırladığı yeni versiyonu nihayet gelecek ay gösterime girecek. Adalet Birliği, arka planında birçok olayın döndüğü bir yapım. Ünlü yönetmen, kızı intihar etmese bile adım adım projeden uzaklaştırılmaya başlamış ve birçok kişiyle uğraşmak zorunda kalmıştı. Justice League sürecinin başından sonuna dek yaşananlar; bizzat film ekibi tarafından geçen günlerde yayınladığımız detaylı yazıda anlatılmıştı.

Ancak Zack Snyder, uzun süredir DC Sinematik Evreni ile uğraşan bir isim. Justice League öncesi de Batman v Superman, Man of Steel gibi yapımlarla uğraşmış ve hatta bu süreçte başka herhangi bir projede yer almamıştı.

- Reklam -

Şimdi yeni fragmanı da yayınlanan Army of the Dead, yönetmenin Sucker Punch’ı yönettiği 2011’den bu yana DCEU dışındaki ilk filmi olacak.

Army of the Dead Fragmanı | Türkçe Altyazılı İZLE

YouTube video

Zack Snyder Army of the Dead ile yıllar sonra zombi evrenine geri dönüyor. Yönetmen, 2004 yılında çektiği Dawn of the Dead filmi sonrası daha iyi bir bütçe ile izleyicilere bolca aksiyon sahnesi izletecek.

Film, Dave Bautista’nın canlandırdığı Scott Ward tarafından Las Vegas çölüne götürülen bir grup paralı askerin hikâyesini anlatacak. Grup, insanları zombiye dönüştüren bir virüs salgınının diğer herkesin dikkatini dağıttığı sırada bir kumarhaneyi soymaya çalışacak. Zombi soygunu filmi, aynı zamanda türün babası George A. Romero’ya saygı duruşunda bulunacak.

- Reklam -

Yayınlanan bir dakikalık fragman pek bir şey anlatmıyor gibi gözükse de paralı asker ekibine kısaca bakış atmamızı sağlıyor. Neon renkli yazılarıyla dikkat çeken klip, kumarhane müşterisine saldıran zombilerin nasıl bir şey olacağını ortaya koyuyor.

Dilimize Ölüler Ordusu olarak çevrilen Army of the Dead, 21 Mayıs 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Yeni yayınlanan ilk fragmanı sizler nasıl buldunuz? Sizce Zack Snyder bu filmiyle mi, yoksa bundan önce gösterime girecek olan Zack Snyder’s Justice League ile mi daha çok konuşulacak? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    Hakkında düşünmek ve bir ön karar vermek için bir sonraki fragmanı bekleyeceğim. Bu gördüklerime göre iyi değil en fazla ‘‘televizyonda çıkarsa izlerim’’ türünden. :slight_smile:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Sinema Salonları Açılış Tarihi

Sinema Salonları Açılış Tarihi Bir Kez Daha Ertelendi

Loki Disney Plus

Tom Hiddleston’lı Loki Dizisinin Çıkış Tarihi Ertelendi