in ,

Ghostbusters Oyuncuları Çevrimiçi Buluştu!

Ghostbusters oyuncuları yeniden bir arada! Josh Gad, Hayalet Avcıları ekibini yıllar sonra çevrimiçi olarak bir araya getirdi.

ghostbusters oyuncuları hayalet avcıları
- Reklam -
- Reklam -

Oyuncu ve komedyen Josh Gad, eski ve klasik serilerin sevilen isimlerini yıllar sonra bir araya getirmeye devam ediyor. Geçen günlerde Yüzüklerin Efendisi ekibinin bir araya geldiği ve büyük ses getiren buluşmadan sonra, Ghostbusters (Hayalet Avcıları) ekibi de tekrar bir araya geliyor.

Frozen (Karlar Ülkesi) serisinde Olaf karakterine sesiyle hayat veren Josh Gad, Koronavirüs pandemisiyle birlikte YouTube kanalı üzerinden birçok hayranı bulunan bilindik filmlerin oyuncu ve kamera arkası ekibiyle online sohbetlere başlamıştı. Şimdiye kadar Goonies (Define Avcıları), Splash ve Back to the Future (Geleceğe Dönüş) ekibini bir araya getiren Gad, son olarak oldukça ses getiren bir buluşmaya imza atmış ve Yüzüklerin Efendisi ekibiyle keyifli bir buluşma gerçekleştirmişti. Şimdi de sırada, 80’li yılların en önemli yapımlarından biriyle, Ghostbusters (Hayalet Avcıları) ekibiyle bir araya geldi.

“Who You Gonna Call?” adıyla sunulan buluşmanın fragman tadındaki kısa bir önizlemesine aşağıdan ulaşabilirsiniz:

- Reklam -
YouTube video

Ghostbusters (Hayalet Avcıları) Buluşmasında Kimler Yer Alıyor?

Yayınlanan fragmanda Josh Gad ilk olarak 2021 yılında gösterime girmesi beklenen Ghostbusters: Afterlife filminin yönetmeni Jason Reitman ile konuşmaya başlıyor. Kısa bir süre sonra, orijinal Ghostbusters’ların (1984 ve 1989 tarihli filmlerin) yönetmeni ve aynı zamanda Jason Reitman’ın babası da olan Ivan Reitman buluşmaya katılıyor. Ardından gelen isim ise filmlerde Janine Melnitz karakterini canlandıran Annie Potts oluyor.

Peki beklenen buluşmada serinin oyuncu kadrosundan kimler yer alacak? Potts ile birlikte Bill Murray, Dan Akyroyd, Ernie Hudson ve Sigourney Weaver yaklaşan Reunited Apart etkinliğine fragmandan da görüldüğü üzere katılacak isimler arasında görünüyorlar. Walter Peck’i canlandıran William Atherton’un ve Louis Tully’yi canlandıran Rick Moranis’in sürpriz konuk olarak görünüp görünmeyeceklerine dair henüz bir açıklama yapılmadı.

- Reklam -

Halihazırda toplanmış olan ekip buluşması 15 Haziran Pazartesi günü Josh Gad’in YouTube kanalı üzerinde yayınlanacak. Hayalet Avcıları buluşması, Josh Gad’in şimdiye kadar gerçekleştirdiği beşinci büyük dijital buluşma olacak.

Ghostbusters Oyuncuları 1984

Hayalet Avcıları ekibini yıllar sonra tekrar bir arada görmek sizleri de heyecanlandırıyor mu? Sizce sürpriz olarak hangi isimler görünebilir? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.


* Quentin Tarantino: “Son 10 Yılın En İyi Filmi The Social Network”

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

The Sopranos Finali Tony Soprano Ne Oldu?

The Sopranos Finali Yıllar Sonra Açıklandı

Çıplak BluTv İzle Can Evrenol

Çıplak: Can Evrenol’un Yeni Dizisi BluTv’de Başladı