in ,

Madonna, Kendi Biyografisini Filme Çekecek

Madonna filmi geliyor. Ünlü şarkıcı kendi hayatını konu alan sinema filmini yazacak, yönetecek ve yapımcılığını üstlenecek.

Madonna

Madonna Louise Ciccone 1980’lerin başında Michigan’daki aile evini terk edip dansçı olma hayalleriyle New York’a geleli 40 yıl geçti. Bu 40 senenin sonunda Madonna gençlik hayallerinin çok daha üstünde, popun kraliçesi olarak anılan bir ikon oldu. Bu ikonun yolculuğu filme alınıyor ve filmin başındaki isim de bizzat kendisi.

Filmi Universal Studios satın aldı. Madonna filmin yönetmenliğini yapacak, senaryoyu Juno’yla Oscar kazanmış Diablo Cody’le birlikte kaleme alacak ve yapımcılık görevlerini de Amy Pascal ile birlikte üstlenecek.

Madonna filmde oynamayacak ama kendisini canlandıracak başrolü seçen ekbin de başında olacak. Kendisinden sonra gelen bütün divaları etkileyen, yepyeni bir sanatçı türü ortaya çıkartan Madonna’nın gençliğini kimin oynayacağını merakla bekliyoruz.

Madonna sinema filmi

Madonna Filminin adı Live to Tell Olabilir

Madonna filmin gelişim sürecini hiç sır saklamadan Instagram hesabından adım adım paylaşıyor. Geçen günlerde Diablo Cody’le birlikte yaptıkları bir paylaşımda film için 1986’da yayınladığı şarkısının da başlığı olan Live to Tell ismini düşündüklerini belirtti.

Madonna yaptığı açıklamada filmin kendisinde yarattığı hislerden bahsetti:

“Hayatın bende bir sanatçı, bir müzisyen, bir dansçı olarak yaşattığı inanılmaz yolculuğu kayda almak istiyorum. Bir insan olarak dünyada tutunmaya çalışışımı göstermek istiyorum. Bu filmin odağı müzik olacak. Müzik benim yolumdan şaşmamamı sağladı ve sanat beni hayatta tuttu. Anlatılmamış onlarca hikâyem var ve onları benden iyi kim anlatabilir ki? İnişli çıkışlı hayatımı benim sesim ve vizyonumla anlatmak çok önemli.”

Universal Studis Başkanı Donna Langley de projeye tutkuyla bağlı olduğunu söylüyor:

“Madonna en büyük ikon, hümanist, sanatçı ve isyankar. Sanat yaratmadaki eşsiz yeteneğiyle kültürümüzü şekillendiren bir isim. Universal’daki herkes onunla birlikte çalışacak olmaktan gurur duyuyor. O, Diablo, Amy ve ekibimizin geri kalanı dünya çapındaki hayranlara Madonna’nın hikâyesini doğru bir şekilde aktarmak için sabırsızlanıyor.”

Madonna filmi

Filmin yapımcısı Amy Pascal, tekrar Madonna’yla birlikte çalışacak olmaktan heyecanlı:

“Bu film benim için gerçekten bir sevgi ürünü. Madonna’yla A League of Their Own’u yaptığımızdan beri tanışıyoruz. Onunla ve Diablo’yla birlikte hayat hikâyesini beyaz perdeye taşıyacak olmak hayatımın en heyecanlı projesi.”

Filmin oyuncu kadrosu veya yayın tarihi ise henüz belli değil.

Bütün ekibin büyük heyecan duyduğu bu film için sizin hizleriniz neler? Kayıp Rıhtım Forum’da tartışalım.

 * * *

* Björk, The Northman Kadrosunda: Ünlü Müzisyen Viking Filminde Rol Alacak

Kaynak: Deadline

Mehmet Çakıcı

1999'da Balıkesir'de doğdu. Küçük yaştan beri fantastik edebiyata ilgi duydu, büyüdükçe diğer edebiyatlara da yaklaştı. Şu sıralar İstanbul Üniversitesi'nde bu ilginin üstüne iyice düşüyor. Uzun bir süre araknofobinin nasıl yazıldığını öğrenemedi.

1 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for ktekil ktekil dedi ki:

  Madonna’nın suratı, artık tanınmaz hale gelmiş… Yılların Madonna’sı bambaşka birine dönüşmüş… Estetik ameliyat kurbanı olmuş herhalde…

  64 yaşındaki Madonna’nın 1.5 ay önce çekilmiş bir fotoğrafı:

  Bu da, Madonna’nın 2 hafta önce çekilmiş bir fotoğrafı:

  Madonna, 28 yaşında iken (1986 yılında) şöyle görünüyordu:

  Başka bir gençlik fotoğrafı da şu:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Violet Evergarden filmi

Violet Evergarden Filmi ile Macera Devam Ediyor

South Park 24 Sezon - The Pandemic Special

South Park 24. Sezon Koronavirüs Özel Bölümü ile Başlıyor