in ,

The Conjuring 3’ten Fragman: The Devil Made Me Do It Geliyor

The Conjuring 3: The Devil Made Me Do It fragmanı yayınlandı. Korku Seansı yeni filmi ile beyaz perdeye geri dönüyor.

The Conjuring 3: The Devil Made Me Do It Fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

The Conjuring 3: The Devil Made Me Do It fragmanı yayınlandı. James Wan’ın yapımcı koltuğunda yer aldığı film için yeni görseller de ortaya çıktı. Yapımın başrollerini Patrick Wilson ve Vera Farmiga paylaşıyor.

İlk olarak 2013 yılında James Wan imzası ile izleyici ile buluşan The Conjuring (Korku Seansı), iyi eleştirilerin yanı sıra 20 milyon dolarlık bütçe ile 318 milyon dolarlık hasılat getirerek bir hayli ses getirmişti. İkinci film de yine James Wan’ın yönetiminde 2016’da vizyona girdi. Bütçe bu defa 40 milyon dolardı. Hasılat ise 320 milyon doları bularak ilk yapımın üzerine çıkmayı başardı.

Paranormal olayları araştıran Ed ve Lorraine Warren çiftinin hikâyesini konu alan seri, son yılların korku sineması adına öne çıkan yapımları arasında yer almayı başardı. Yalnızca konusu ile değil senaryosu ile de birçok izleyiciden olumlu eleştiriler alarak dikkatleri çekti.

- Reklam -

korku seansı 3 film

İlk iki filmin başarısına rağmen, James Wan’ın üçüncü filmde yönetmen koltuğunda yer almayacağı daha önce duyurulmuştu. Yapımcı olarak teknik kadrodaki yerini koruyan Wan’ın yönetmenlik koltuğu ise Michael Chaves’in olmuştu. Chaves’i The Curse of La Llorona filmi ve Chase Champion dizisi ile tanıyoruz.

James Wan’ın ardından nasıl bir yönetmenlik performansı sergileyeceği merakla beklenen Chaves’in filmi için fragman paylaşıldı. The Conjuring: The Devil Made Me Do It adını taşıyan yapımdan yeni görseller de geldi.

The Conjuring 3: The Devil Made Me Do It Fragmanı | Türkçe Altyazılı İZLE

YouTube video

Ed Warren rolünde Patrick Wilson’ın, Lorraine Warren rolünde ise Vera Farmiga’nın bir kez daha karşımıza çıkacağı yapımın Türkçe adı ise Korku Seansı: Beni Buna Şeytan Zorladı olarak açıklandı.

The Conjuring 3 The Devil Made Me Do It fragman

The Conjuring 3 filmi cinayet nedeniyle yargılanan bir karakteri konu alıyor. Şeytan tarafından ruhu ele geçirilen genç adamın yolu Warrenların müdahalesi ile farklı bir boyuta kavuşacak.

Oyuncu kadrosunda Vera Farmiga ve Patrick Wilson’a eşlik edecek isimler şu şekilde: Ruairi O’Connor, Sarah Catherine Hook ve Julian Hilliard.

- Reklam -

The Conjuring 3 The Devil Made Me Do It film

Filmin senaryosu ise ikinci yapımdan da hatırlayacağımız David Leslie Johnson’a ait.

The Conjuring 3: The Devil Made Me Do It filmi 4 Haziran 2021 tarihinde vizyona girecek. Korku Seansı 3 aynı gün HBO Max’teki yerini de alacak. Yapımın Türkiye’de ne zaman beyaz perde ile buluşacağı şimdilik netleşmiş değil.

korku seansı 3 fragman

The Conjuring 3 fragmanı The Devil Made Me Do It

The Conjuring 3 için beklentilerinizi bizimle Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Ign

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pandemi kitapları Our Country Friends Gary Shteyngart

Pandemi Kitaplarının Sayısı Artıyor: Gary Shteyngart’tan Our Country Friends

Aliens 35 Yaşında Alien Yaratık

Aliens’ın 35. Yılı Tek Sayılık Özel Bir Çizgi Romanla Kutlanıyor