in ,

Wonder Woman 1984 Açılış Sahnesi Ücretsiz Olarak Paylaşıldı

Wonder Woman 1984 açılış sahnesi Türkçe altyazılı olarak paylaşıldı. Kısa süre içerisinde gösterime girecek filmin ilk 3 dakikası yayında.

Wonder Woman 1984 Açılış Sahnesi
- Reklam -
- Reklam -

Wonder Woman 1984 açılış sahnesi ücretsiz olarak paylaşıldı. Warner Bros.’un Türkçe altyazılı olarak yayınladığı sahne yaklaşık 3 buçuk dakika sürüyor.

İlk macerası 2017 yılında çıkan ve çıktığı gibi DC Sinematik Evreni’nin en sevilen yapımlarından biri haline gelen Wonder Woman, devam macerası ile nihayet birçok ertelemenin ardınan yıl sonunda seyirici ile buluşmaya hazırlanıyor. Hatta filmle ilgili gelen ilk incelemeler, devam filminin de içten olduğunu belirten övgü cümleleriyle dolu gözüküyor. Serinin ikinci macerasında Diana Prince / Wonder Woman rolünde Gal Gadot, Steve Trevor rolünde Chris Pine, Cheetah rolünde Kristin Wiig ve Maxwell Lord rolünde Pedro Pascal yer alıyor.

Wonder Woman 1984 veya kısa adıyla WW84, aslında ilk olarak bundan tam bir yıl önce, Kasım 2019’da gösterime girmesi planlanan bir DC yapımıydı. Ancak daha sonra planlar değişti ve film Haziran 2020’ye ertelendi. Ne yazık ki halihazırda devam eden ve tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs pandemisi nedeniyle birçok sinema salonunun kapalı olmasından dolayı yapım yeni bir erteleme daha aldı. Daha sonra bir kez daha daha erteleme aldığında ise hayranlar filmin bu yıl da gösterime giremeyeceği konusunda umutsuzluğa kapıldılar.

- Reklam -

Wonder Woman 1984 Açılış Sahnesi

Neyse ki, geçen ay gelen sürpriz bir haberle birlikte filmin yeniden erteleme almayacağı ve sinemalarla aynı anda herhangi bir ek ücret ödemeden HBO Max platformunda da gösterileceği duyuruldu. Sonuç olarak, ülkemizde 15 Ocak 2021’de beyaz perdeye gelecek olan yapım için Amerikalı izleyiciler Noel’de sinemalarda ve HBO Max üzerinden yapımı izleme fırsatına erişecekler.

Çıkışına kısa bir süre kaldığı için de Warner Bros., heyecanla beklenen filmin açılış sahnesini yayınladı. Hemen aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Wonder Woman 1984 Açılış Sahnesi | Türkçe Altyazılı İZLE

YouTube video

Açılış sahnesi Amazon Olimpiyatları’nda daha yaşlı Amazonlar arasında rekabet halindeki genç Diana ile Gal Gadot’un erişkin Diana’sı arasında iç içe geçmiş sahneler yer alıyor. Diana’nın çocukluğuna gidiyor olmamızın en büyük artısı da elbette Themyscira’da Amazonların ve kültürlerini daha fazlasını görme şansı oluyor.

- Reklam -

Gal Gadot, açılış sahnesinin onu ağlattığını; sahnenin iki kızına ve diğer genç kızlara ne kadar güçlü olabileceklerini gösterebileceğini hissettiğini söyledi.

Antiope’nun genç Diana’ya söylediği “Büyüklük sandığın şey değildir. Enerjini dengele ve izle.” cümlesi de yeni filmin konusunda önemli bir yere sahip olacak gibi duruyor. Wonder Woman 1984’daki olaylar sırasında, muhtemelen Steve Trevor’u tekrar kaybetmenin yanı sıra; Cheetah ve Maxwell Lord ile savaşmakla uğraşırken, Antiope’nun tavsiyesine kulak verip vermeyeceği de ortaya çıkacak.

Wonder Woman 1984 Türkiye Vizyon Tarihi

Yayınlanan açılış sahnesini sizler nasıl buldunuz? Yeni WW84 macerasından sizlerin beklentileri neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

chris pine dungeons and dragons

Dungeons and Dragons Filmi Başrolü Chris Pine Oldu

Felanties Serisi İkinci Kitap: Mahşerin Gölgesi - Anıl Teryaki

Mahşerin Gölgesi: Felanties Serisi İkinci Kitabı ile Maceraya Devam Ediyor