Video İnceleme: Buz Ejderhası – George R.R. Martin

George R.R. Martin‘in ilk kez 1980 yılında kaleme aldığı ve Adara adlı genç bir kızın bir buz ejderhasıyla yaşadıklarını konu alan kısa romanı Buz Ejderhası'nı YouTube kanalımızda inceledik.

Taht Oyunları’nın yazarı George R.R. Martin tarafından kaleme alınan ve ilk defa 1980 yılında yayımlanan, Adara adlı küçük bir kız çocuğunun bir buz ejderhası ile yaşadığı maceraları konu alan, masalsı bir dile sahip BUZ EJDERHASI adlı kitabı inceledik.

Buz ve Ateşin Şarkısı serisine de -her ne kadar GRRM bunu kabul etmese de- benzerlik gösteren kitap geçtiğimiz ay Epsilon Yayınları etiketiyle ciltli olarak raflardaki yerini aldı. Genel Yayın Yönetmenimiz Hakan Tunç da kitabı sizler için inceledi.

Kanalımızda bundan sonra yayınlanacak videolardan da haberdar olmak için abone olabilir ve zil butonuna basabilirsiniz.

İyi seyirler!

 • 14
  Shares
GÖZ ATIN  "Black Mirror: Bandersnatch" Filmine Spoiler'sız Video İncelemesi

Video İnceleme: Buz Ejderhası – George R.R. Martin için 4 yorum

 1. alper dedi ki:

  Bundan sonrasında video incelemelerin artması dileğiyle, güzel bir incelemeydi.

  Ah… George amca :slight_smile:


 2. Almayacaktım ama merak ettim sayenizde :slight_smile:


 3. Faust dedi ki:

  Güzel bir tanıtım… Tanıtım güzelliği, kitabı bu ayki siparişime eklememe neden oldu…


 4. Güzel sözler için hepinize çok teşekkürler arkadaşlar! :two_hearts: Kanalı takip edip, videoları beğenip ve yorum yapıp daha çok kişiye ulaşmamızı sağlarsanız harika olacak gerçekten. Daha birçok konsept video gelecek, umarız kafamızdaki şeyleri videolarda yansıtabiliriz :slight_smile:


Video İnceleme: Buz Ejderhası – George R.R. Martin

George R.R. Martin‘in ilk kez 1980 yılında kaleme aldığı ve Adara adlı genç bir kızın bir buz ejderhasıyla yaşadıklarını konu alan kısa romanı Buz Ejderhası’nı YouTube kanalımızda inceledik.

 • 14
  Shares

 

 

Başa dönün
Daha fazla Edebiyat, İnceleme, Kayıp Rıhtım İnceliyor
Hurdaların Gizemli Dünyası: “Hurda Köşkü”

1800'lerin Londra'sında fantastik olaylara ev sahipliği yapan Hurda Köşkü'nü ziyaret etmeye hazır mısınız? Edward Carey'in...

Kapat