in

La Casa de Papel 3. Kısım Fragmanı Bir Netflix Tören Alayıyla Duyuruldu

Netflix’in popüler dizilerinden La Casa de Papel’in 3. kısmı için oldukça özel bir fragman geldi. Dizinin yeni sezon tarihi gittikçe yaklaşırken dikkatler de yavaş yavaş bu büyük yapıma çevriliyor.

La Casa de Papel

Netflix’e geçmesiyle iyice adından söz ettiren ve sevilen yapım La Casa de Papel için yeni sezon tarihi gittikçe yaklaşıyor. Diziden dikkat çeken bir fragman geldi!

19 Temmuz 2019′da Netflix’te olacak yapımın kısa tanıtıcı videosu, Netflix Türkiye’nin Twitter hesabından paylaşıldı:

Kusursuz bir ekip. İmkansız bir görev. La Casa de Papel 3. kısım 19 Temmuz’da sadece Netflix’te.
Sözü dikkat çekerken fragmanda ayrıca diğer Netflix yapımları da La Casa de Papele selam duruyordu. Dark, Stranger Things ve Narcos oyuncularından izler taşıyan fragman bizleri kısa sürede heyecanlandırmaya yetti.

İspanya Kraliyet Darphanesi’nde gerçekleşen sıra dışı bir soygunun perde arkasını işleyen La Casa de Papel’in üçüncü sezonunda yeni bir maceraya ev sahipliği yapacak. İlk iki sezonda karşılaştığımız ekip, bu kez yeni yüzlerin de aralarına katılmasıyla çok daha büyük bir soygun için harekete geçecekler.

Senaryo Esther Martínez Lobato, Álex Pina, Javier Gómez Santander, Pablo Roa, Fernando Sancristóval, Esther Morales ve David Barrocal’ın imzasını taşıyor.

Netflix’in La Casa de Papel dizisinden daha önce paylaştığı fragman ise şöyleydi:

Takvimlerimize 19 Temmuz 2019 için bir hatırlatıcı koyduktan sonra, yeni sezonda nasıl bir maceranın işleneceğine dair teoriler için sizleri sahneye davet ediyoruz.

Yeni sezona dair düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın!


* Black Mirror 5. Sezon İlk Fragman ve Yayın Tarihi Geldi

* Stranger Things Davası Başlamadan Düştü

* Lucifer Dizisinin 5. Sezonu Gelecek mi?

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Başka Dünyalarda Canlı Mahlukat Var mıdır?

Çevirmenin Çemberi: Başka Dünyalarda Canlı Mahlukat Var mıdır?

Doctor Who Sanal Gerçeklik Deneyimiyle Geliyor