in

Yeni Detective Pikachu Fragmanıyla Pokémonlar Görücüye Çıkıyor

Yeni yayınlanan Detective Pikachu fragmanında Pikachu rolü için seçmelere giren Pokémonlar ile tanışıyoruz. Film 10 Mayıs’ta vizyona girecek!

Detective Pikachu fragman

Uzun süredir gelişmelerini dikkatle takip ettiğimiz Detective Pikachu filminden yeni fragman yayınlandı! 10 Mayıs 2019′da vizyona girecek filmin tanıtımında oldukça eğlenceli bir sahneye de rastlıyoruz. Pikachu rolü için seçmelere giren Pokémonlara hazır olun!

Gerçek oyuncularla çekilecek bir Pokémon filminin olmasının yanı sıra konseptiyle de oldukça ilgimizi çeken bu filmin kadrosu da ışıldayan cinsten.

Pikachu’ya ses veren isim Deadpool rolüyle pek sevdiğimiz Ryan Reynolds. Film boyunca birlikte izleyeceğimiz yoldaşı Tim Goodman karakteri de Justice Smith tarafından canlandırılacak.

Ryan Reynolds’ın kendi YouTube kanalında yayınlanan yeni filme birlikte göz atalım:

Detective Pikachu filminin yönetmenlik koltuğunda, Monsters vs. Aliens ve Goosebumps filmleriyle tanıdığımız Rob Letterman var. Senaristlerden Nicole Perlman’ı ise daha önce Guardians of the Galaxy ve Captain Marvel’da gördük.

Başarılı bir özel dedektif olan babasının ölümündeki sır perdesini aralamak için yola çıkan Tim Goordan’a, babasının eski ortağı Pikachu’nun eşlik etmesiyle işler iyice karışacak. Ryme Şehri’ni ipuçlarını bulmak için altını üstüne getiren ikili, tüm Pokémon evrenini tehdit eden devasa bir komplo ile karşı karşıya kalacak.

Filmin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise şöyle: Ken Watanabe, Suki Waterhouse, Kathryn Newton, Bill Nighy ve Karan Soni.

Bu fragmandan sonra bir an önce 10 Mayıs’ın gelmesini beklemekten başka çaremiz yok gibi görünüyor. Siz ne dersiniz?


* Pokémon Aslında Bir Orta Çağ Geleneği miymiş?

* Alışılmadık Şekilde Evrim Geçiren Pokémonlar

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Bu orijin karakterleri siyahi yapmak moda oldu herhalde. En son Süperman siyahi olacak diye söylenti dolanıyor. Ash yerine siyahi bir karakter. Sebebi nedir ?

  2. Avatar for narpal narpal dedi ki:

    Çizgifilmlerle alakası yok galiba. Ash’in hikayesini anlatmıyor diye anladım fragmandan.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

mitolojinin muzigi ust

Uğur Kılınç Mitoloji ve Müziği Bir Araya Getiriyor!

X-Men sinema

X-Men’i Sinemada Görmek İsteyenler İçin Üzücü Haber