in ,

Freya Allan, “Witcher” Hayranlarından Geralt Rolüne Seçilen Liam Hemsworth’e Bir Şans Vermelerini İstiyor

Freya Allan, “The Witcher” hayranlarına seslendi. Netflix dizisinde Ciri’yi canlandıran aktris, Liam Hemsworth’e bir şans verilmesi gerektiğini düşünüyor.

Freya Allan Geralt Rolü Liam Hemsworth Yorumu
- Reklam -
- Reklam -

Freya Allan, The Witcher 4. sezon ile birlikte Rivyalı Geralt rolünü üstlenmeye başlayacak Liam Hemsworth hakkındaki fikirlerini paylaştı.

Orta Avrupa’nın en önemli fantastik kurgu yazarlarından Andrzej Sapkowski’nin ellerinden çıkan The Witcher serisi, önce CD Projekt RED ile video oyununa; ardından da Netflix imzasıyla TV dizisine uyarlandı.

Kendi türü içerisinde geniş bir kitleye ulaşan The Witcher, zaman içerisinde gerçek bir fenomen hâline geldi. Ancak son dönemlerde ünlü markanın dizi yolculuğu beklentileri karşılamakta zorlanıyor.

- Reklam -

Freya Allan Geralt Rolü Liam Hemsworth Yorum

Rivyalı Geralt rolü için seçilen Henry Cavill, 3. sezonun ardından diziye veda etti. Cavill’ın yerine ise The Hunger Games serisinde Gale Hawthorne’u canlandıran getirildi. Öte yandan Netflix, bir süredir geliştirme aşamasında tuttuğu spin-off’ların tamamını iptal etti.

Dahası platform, ilk etapta 7 sezon olarak planladığı The Witcher macerasını 5. sezon ile noktalama kararı aldı. Dolayısıyla 4. sezonun nasıl ele alınacağı merakla bekleniyor.

Freya Allan’dan Liam Hemsworth Yorumu: “İdeal Bir Durum Değil”

Dizide Ciri karakterini canlandıran Freya Allan, geçen günlerde verdiği demeçte yapımın son durumunu ve başrol değişikliğini değerlendirdi.

Collider Ladies Night için Perri Nemiroff’a bir söyleşi veren Allan, Hemsworth’ün başrole yaklaşımı hakkında konuştu.

4. sezon çekimleri henüz yeni başladı. Dolayısıyla Allan’ın Hemsworth’le deneyimi şu an için kısıtlı bir süreyi kapsıyor. Ancak genç yıldız, yeni Geralt’a dair açık konuşmaktan çekinmedi.

“Onun adına konuşmak istemem. Ama anladığım kadarıyla gerçekten denemek ve yüreğini ortaya koymak istiyor gibi hissediyorum. Antrenman yapıyor. Dürüst olmak gerekirse onun için üzülüyorum. Çünkü birincisi, hayran kitlesi çok sert olabiliyor ve başka birinin rolünü üstlenmek ideal bir durum değil. Ama ne yapacağını görmek için gerçekten heyecanlıyım. O çok iyi bir insan. Umarım insanlar ona bir şans verir.”

- Reklam -

Freya Allan Ciri

Allan ayrıca Ciri’nin yeni sezondaki yolculuğu hakkında da konuştu:

“Bu sezon başından çok şey geçiyor. Kendi içinde çok karanlık yerlere gidiyor ve aynı zamanda keşifler yapıyor ve temelde bir kadın olmaya başlıyor.”

4. sezon oyuncu kadrosuna Regis rolüyle Laurence Fishburne ile birlikte Sharlto Copley, James Purefoy, Clive Russell ve Danny Woodburn gibi isimler katıldı.

The Witcher 4. sezon için henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Freya Allan’ın Liam Hemsworth ile ilgili yorumlarına dair sizin düşünceleriniz ne? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizleri Google News’ten takibe alabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

6 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for alper alper dedi ki:

  İmitasyon Geralt. :slight_smile:

 2. Avatar for Blackheart Blackheart dedi ki:

  Geralt performansını henüz izleme şansı bulamadık ama tip olarak gayet uygun görünüyor bence.

 3. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

  Bence gayet iyi duruyor. Tip zaten abisinin kopyası :smiley:

 4. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

  Thor’ da olduğu gibi abidik gubidik espriler yapmasın yeter!. :smiley:

 5. Avatar for cankutpotter cankutpotter dedi ki:

  Konu oyuncunun kendisi değil bence, başrolün değişmesi. Netflix daha ilk seçtiği başrol oyuncusunu dizide tutamazken ne bekliyordu bilemiyorum. Yoksa kimsenin Liam Hemsworth’ü durduk yere taşlayacağını sanmıyorum. Buradaki asıl meseleyi zaten Freya Allan söylemiş, rolün değişmesi. Bu da bence Netflix hanesine eksidir. Oyuncular farklı sebeplerden değişebilir, daha önce farklı dizilerde de gördük ama bana kalırsa burdaki mesele tamamen Netflix’in yanlış kararları ve seneryoyu boşlaması.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

1 cevap daha var.

Ay'dan Daha Uzakta: Lindsay Lackey Kitabı Türkçede Çıktı

Lindsay Lackey’nin Uzaya Sevgisini Çocuklar Üzerinden Anlattığı “Ay’dan Daha Uzakta” Türkçede

Stephen King Baby Reindeer Yorum Makalesi

Stephen King, “Baby Reindeer” Dizisi Hakkında Makale Yazdı: “Şimdiye Kadar İzlediğim En İyi Şeylerden Biri”