in ,

Amazon’un “Fallout” Dizisinden İlk Görseller Paylaşıldı: İşte Popüler Oyunun Uyarlamasına İlk Bakış

Fallout dizisi için beklenen ilk bakış görselleri yayınlandı. Amazon’un hazırladığı ve Prime Video servisinde gösterime girecek yapım 2024’te geliyor.

Fallout Dizisinden İlk Görseller Paylaşıldı
- Reklam -
- Reklam -

Fallout dizisi için merakla beklenen ilk bakış görselleri paylaşıldı. Jonathan Nolan’ın başında olduğu ve Amazon tarafından hazırlanan TV yapımı, Prime Video servisinde 2024 yılında seyirciyle buluşacak.

Vanity Fair tarafından yayınlanan görseller, izleyicilere Fallout dizisinin nasıl bir atmosfere sahip olacağına dair bir ilk bakış imkânı sağlıyor. Aynı adı taşıyan popüler video oyun serisinden uyarlanan Fallout, oyundaki gibi post-apokaliptik dünyada geçecek. Yeni Prime Video yapımının oyuncu kadrosunda ise Moises Arias, Johnny Pemberton, Walton Goggins, Ella Purnell, Aaron Moten ve Kyle MacLachlan gibi isimlerin yer alıyor.

Dizinin ilk bakış görselleri Purnell, MacLachlan, Goggins ve Moten gibi birçok oyuncuyu içeriyor. Ayrıca Power Armor (Güç Zırhı) kıyafetleri giymiş askerlerle birlikte Çelik Kardeşliği’ne de bir bakış sunuyor.

- Reklam -

Fallout serisi 1997’de ilk oyununun piyasaya sürülmesinden bu yana en popüler oyun markalarından biri hâline geldi. Oyunlar, nükleer bir felaket sonrası dünyada geçiyor. Karakterler, bir zamanlar Boston, Washington D.C. ve Las Vegas gibi canlı şehirlerin artıklarını keşfediyor. Fallout dizisi ise izleyicileri post-apokaliptik Los Angeles’a davet edecek.

İşte Fallout Dizisi İlk Bakış Görselleri

Fallout Dizisi İlk Bakış Görselleri

Fallout Dizisinden İlk Görseller Paylaşıldı

Fallout Dizisinden İlk Görseller Paylaşıldı

Fallout Dizisinden İlk Görseller Paylaşıldı

Fallout Dizisinden İlk Görseller Paylaşıldı

- Reklam -

Fallout Dizisi Ella Purnell

Yapımda harap olmuş bir Los Angeles yer alıyor ve oyundaki unsurlardan beslenen orijinal bir hikâye kurguluyor. 2077 yılında geçen dizi, Lucy adında yeraltı bir sığınağında mahsur kalmış genç bir kadının hikâyesine odaklanıyor. Lucy, bir kurtarma görevi için yüzeye çıkmak zorunda kaldığında dev mutant hayvanlar ve dev böceklerle dolu bir bilimkurgu cehennemi ile karşı karşıya kalıyor. Dizinin hikâyesi aynı zamanda oyun evreninde de kanon olarak sayılacak.

Fallout Dizisi İlk Bakış Lucy ve Babası

Fallout Jonahtan Nolan ve Ella Purnell
Jonahtan Nolan ve Ella Purnell

Fallout Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

İlk fotoğraflarda görüldüğü gibi dizi Çelik Kardeşliği ve Ghoul gibi, oyunlardan fikirleri ve karakterleri ödünç alırken aynı zamanda Lucy gibi orijinal karakterleri tanıtmayı da hedefliyor.

Fallout dizisi 12 Nisan 2024 tarihinde Prime Video üzerinden yayına başlayacak. Dizinin ilk sezonu toplamda 8 bölümden oluşacak.

Fallout dizisi için yayınlanan ilk bakış görsellerini sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak için bizi Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

4 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for alper alper dedi ki:

  Fotoğraflar sonrasında beklenti düzeyim yükseldi.

  Güç zırhı da T60’a benziyor.

 2. Avatar for erce erce dedi ki:

  Cok iyi trailer…

  Boyle olmali iste dedirtti bana Lotr faciasi sonrası.

 3. Avatar for Epichan Epichan dedi ki:

  Oyunlar konusunda bir çok anımız var. Umarım buna yaraşır bir dizi olur.

 4. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

  Fragmana bakınca her şey çok güzel görünüyor.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Twilight Bugün Çekilseydi Başroller Kim Olurdu?

“Twilight” Yönetmeni, Eğer Filmi Bugün Çekseydi Edward ve Bella’yı Kimin Oynamasını İstediğini Açıkladı

Ay Yüzeyinde Oluşan Çifte Kraterin Sebebi Belli Oldu

Ay Yüzeyinde Oluşan Çifte Kraterin Sebebi Belli Oldu