in , , ,

“Invincible”ın 2. Sezonu ile Atom Eve’e Odaklanan Özel Bölümünden Yeni Fragmanlar

Invincible 2. sezon ve öncesinde çıkan Atom Eve odaklı özel bölüm için iki yeni fragman yayınlandı. Prime Video’nun animasyon dizisi yaklaşıyor.

Invincible 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı
- Reklam -
- Reklam -

Invincible 2. sezon fragmanı yayınlandı. Prime Video, yeni sezondan önce yayınlanan ve orijinal dizideki Atom Eve karakterine odaklanan bölümden de bir fragman paylaştı.

2 buçuk yılın ardından dönmeye hazırlanan Invincible, genç süper kahraman Mark Grayson’ın zorlu yolculuğunu izleyiciyle buluşturacak. Mark, babası olan güçlü süper kahraman Omni-Man’in sırlarını öğrendiğinde dünyası altüst olmuştu. Viltrumite ırkının dünyayı ele geçirme planlarını öğrenen Mark, kendi süper güçlerine sahip olarak, dünyayı savunmak ve babasının yarattığı kaosun izlerini silmek için mücadele ediyor. 2. sezonun ilk yarısı 3 Kasım’da yayınlanacak, ancak ikinci yarı için bir süre beklemek gerekecek, çünkü bu bölümler 2024’ün başlarında Prime Video kütüphanesindeki yerini alacak.

Invincible 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

- Reklam -

Yeni fragmanlarda, Mark’ın meşgul bir süper kahraman hayatı ve yeni düşmanlarla mücadelesi görüntüleniyor. Babasının kimliği nedeniyle çevresindeki insanların güvensizliği ile mücadele ederken, Viltrum gezegenine doğru giderek büyük bir savaşa hazırlandığı vurgulanıyor. Yeni sezon, daha geniş bir kadroya ve birçok ünlü ismin katılımına sahip olacak. Yayınlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Invincible 2. Sezon Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmana YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

Ancak 2. sezon öncesi hayranlar için bir sürpriz daha var. Atom Eve karakterine odaklanan özel bir bölüm olan Invincible Atom Eve’de, karakterin süper güçlere nasıl sahip olduğu ve nasıl bir kahraman olduğu gözler önüne seriliyor.

Atom Eve, hükûmet tarafından doğuştan manipüle edilerek doğaüstü güçlere sahip bir silah olarak yaratılmıştır. Ancak kaderini değiştiren bir bilim insanı sayesinde, Wilkins ailesiyle büyümüş ve süper kahramanlık yolunda ilerlemiştir. Yeni güçlerini keşfederken ve farklılığıyla baş etmeyi öğrenirken ailesiyle de sürtüşme yaşar. Ancak Atom Eve, güçlerini insanlara yardım etmek için kullanma kararlılığındadır.

- Reklam -

Invincible Atom Eve

Atom Eve bölümü, yeni düşmanlarla mücadeleye hazırlanan Mark’ın arkadaşı ve müttefiki olarak öne çıkıyor. Bu özel bölüm şu anda izlenebilir durumda. Fragmanına ise hemen aşağıdan göz atabilirsiniz:

Invincible 2. Sezon Atom Eve Odaklı Özel Bölüm Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmana YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

Invincible 2. sezon ile özel bölümün fragmanını sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, ayrıca benzer dizi haberleri için bizi Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for cankutpotter cankutpotter dedi ki:

    İkinci sezon için bir çıkış tarihi duymak çok sevindirdi beni. Şimdi gidip Eve bölümünü izleyeceğim, bakalım nasıl olmuş? :slight_smile:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Watchmen Animasyon Filmi Oluyor

Ödüllü Çizgi Roman Serisi “Watchmen” Animasyon Filmi Oluyor

Büyük Depremleri Tespit Eden Sistem

Büyük Depremleri Yaklaşık 2 Saat Önceden Tespit Edebilen Bir Sistem Geliştirildi