in , ,

“Scott Pilgrim” Evreni Yeniden Hayat Buluyor: Netflix’in Anime Dizisinden İlk Fragman

“Scott Pilgrim” animesinden ilk fragman paylaşıldı. Yeni Netflix uyarlaması ile çizgi roman dünyası bir kez daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Scott Pilgrim Animesinden İlk Fragman Yayında
- Reklam -
- Reklam -

Scott Pilgrim animesinden ilk fragman yayınlandı. 2010 yılında beyaz perdeye taşınan film uyarlamasının ardından gelen ve popüler çizgi roman serisinden esinlenen Netflix dizisi, hikâyeyi yeni bir perspektifle ele alarak izleyicilere farklı bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Yeni yayınlanan fragman, hikâyenin çılgın enerjisini ekranlara yansıtacağının bir ön gösterimini sunuyor ve anime dizisinin resmi adının Scott Pilgrim Takes Off olduğunu ortaya koyuyor.

Dizi, çizgi roman serisini anime formatında hayata geçirerek, karakterlerin ve olayların kaotik dünyasını adeta ekranlara taşıyor. Scott Pilgrim, rüyalarındaki kızla huzur dolu bir ilişkiye sahip olabilmek için oldukça zorlu bir göreve soyunuyor: On bir güçlü kötü eski sevgiliyle yüzleşmek. Anime formatı, hikâyenin çılgın dövüşlerini ve yapısını en uygun şekilde yansıtarak, izleyicilere nefes kesen bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

- Reklam -

Scott Pilgrim Animesinden İlk Fragman Yayında

Scott Pilgrim Animesi ile Evren Genişliyor: Diziyle Neler Bekleniyor?

Yeni anime dizisi, çizgi roman evrenini daha da genişleterek yeni detaylar ve hikâye öğeleri sunmayı hedefliyor. 8 bölümlük yapım, çizgi romanın derinliklerine inerek daha fazla ayrıntının eklenmesine olanak tanıyor. Fragman, dizinin bu genişlemeyi nasıl ele alacağına dair ipuçları veriyor. Dizi, aynı zamanda filmin yapımcısı Edgar Wright’ın dikkat çekici bir başarısıyla geliyor: Filmdeki orijinal oyuncu kadrosu kendi karakterlerini seslendirmek için geri dönüyor.

2010 yapımı Scott Pilgrim vs. The World filmi, bugünün önemli oyuncularını daha keşfedilmeden önce bünyesinde barındırmıştı. O dönemde Avengers serisi öncesi Chris Evans, Succession öncesi Kieran Culkin ve daha birçok oyuncu filmde yer almıştı. Orijinal filmde yer alan oyuncuların birçoğu, anime dizisi için seslendirme çalışmalarını tekrar yapmış durumda. Bu, dizinin izleyicilere tanıdık yüzlerle bir nostalji sunacağı anlamına geliyor.

"Scott Pilgrim" Evreni Yeniden Hayat Buluyor: Netflix'in Anime Dizisinden İlk Fragman

- Reklam -

Dizinin yapımcı ekibi, yönetmen Edgar Wright’ı tekrar bünyesine katarak hikâyenin doğru ellere emanet edildiğini gösteriyor. Ayrıca, Scott Pilgrim vs The World: The Game için müzik besteleyen Anamanaguchi grubunun animenin müziklerini de hazırladığını belirtelim.

Netflix, Scott Pilgrim Takes Off anime dizisini tüm bölümleri ile 17 Kasım 2023 tarihinde yayınlayacak. Merakla beklenen dizinin ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Scott Pilgrim Animesi İlk Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmana YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

Yayınlanan ilk fragmanı nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, ayrıca anime dünyasından yeni haberler için bizi Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Variety

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Warrior Nun Film Üçlemesi ile Geliyor

“Warrior Nun” 3. Sezon Yerine Beyaz Perdeye Film Üçlemesi Olarak Gelmeye Hazırlanıyor

Lars von Trier Kız Arkadaş ve İlham Perisi Arıyor

Danimarkalı Yönetmen Lars von Trier’den Sosyal Medyayı Sarsan İlan: “Kız Arkadaş ve İlham Perisi Arıyorum”