Blade Runner Efsanesi Usta Ellerde Anime Olacak

Blade Runner animesi geliyor! Usta ellerin çıkaracağı "Blade Runner: Black Lotus" için hazır olun.

Blade Runner şüphesiz tarihin en iyi bilimkurgularından biri. Bu serinin devam etmesini isteyen izleyiciler rahat bir nefes alabilir. Ustaların elinden çıkacak Blade Runner: Black Lotus animesi bizlerle olacak!

Adult Swim ve Crunchyroll güçlerini Alcon Television Group ile birleştirerek Blade Runner: Black Lotus animesini bizlere sunacak. Animasyonlarını Ultraman’i yapan Solo Digital Arts’ın yapacağı seri 30’ar dakikalık 13 bölümden oluşacak. Bunun standart olduğunu söyleyebiliriz.

Sezonu Appleseed’den tanıyacağımız Shinji Aramaki ile Ghost in the Shell: Standalone Complex’i yapan Kenji Kamiyama yönetecek. Cowboy Bebop ve Samurai Champloo ile tanınan Shinichiro Watanabe ise yaratıcı yapımcı koltuğunda olacak. Kadroya baktığımızda aklımızda en ufak bir şüphe kalmıyor.

Serinin konusu gizli tutulsa da geçtiği yılı biliyoruz. Black Lotus 2032 yılında geçecek. Bu yüzden de filmlerden sevdiğimiz bazı karakterleri görme şansımız olacak. Çıkış tarihi ise ne yazık ki belli değil.

Kaynak: Crunchyroll

  • 42
    Shares
GÖZ ATIN  Geleceği Tasvir Eden Filmlerin Zaman Çizelgesi

Özellikle bilimkurguya ve çizgi romanlara bayılır. Çizgi romanlara girişi Dylan Dog, bilimkurguya aşkı ise Dune serisi ile başladı. 7 yaşından beri bilgisayarla ve elektronik aletlerle iç içe yaşamayı seçerek göbeğini büyüttü. Düşüncelerini başkalarıyla tartışmak adına Kayıp Rıhtım’da yazılar yazıyor.

Blade Runner Efsanesi Usta Ellerde Anime Olacak için 2 yorum

  1. Shinichiro Watanabe tam da bu konuların adamı. Hayal kırıklığına uğramayız diye düşünüyorum.


  2. Husey dedi ki:

    Black out 2022 grafiginde olursa tadından yenmez valla. Umarım o cyberpunk havasını iyi yansıtırlar bu kısa animasyondaki gibi.


Blade Runner Efsanesi Usta Ellerde Anime Olacak

Blade Runner animesi geliyor! Usta ellerin çıkaracağı “Blade Runner: Black Lotus” için hazır olun.

  • 42
    Shares

 

 

Başa dönün
Daha fazla Anime / Çizgi
Netflix’in Bir Sonraki Live Action Hedefi Belli Oldu: Cowboy Bebop

Sevilen anime Cowboy Bebop, Netflix tarafından gerçek oyuncuların yer aldığı bir televizyon dizisine uyarlanıyor.

Kapat