in

Chris Evans’lı Apple TV+ Dizisi Defending Jacob Yayın Tarihi Açıklandı

Chris Evans’ın başrolünde olduğu Apple TV+’ta yayınlanacak karakter odaklı gerilim dizisi Defending Jacob için yayın tarihi açıklandı.

Chris Evans Apple TV+ Defending Jacob
- Reklam -
- Reklam -

Apple’ın çevrimiçi yayın platformu Apple TV+, Chris Evans’ın başrolünde oynadığı “karakter odaklı gerilim” türündeki yeni dizisi Defending Jacob ile yayın katalogunu büyütmeye devam ediyor.

Apple TV+, 2020 için oldukça iddialı yapımlar ve isimlerle kendini kanıtlamak adına çaba harcamayı sürdürüyor. Platform yayın hizmetine Kasım 2019’da başladı. Böylece Netflix, HBO ve Amazon Prime Video’nun uzun süredir hakim olduğu bir medya ortamında adım attı. Üstelik aynı tarihte bir başka dev şirket olan Disney’in Disney+ servisi de yayına girdi.

Apple, izleyicileri diğer akış hizmetlerinden almanın en iyi yolunun orijinal içerik geliştirmek ve barındırmak olduğunu fark etti. Bunu yapmak için de kesenin ağzını açtı. Tanınmış yıldızlar, beğenilen yazar ve yönetmenlerle çalışmaya başladı. Ancak yayına başladığ tarihten bu yana iki amiral gemisi olan The Morning Show ve See pek de olumlu eleştiriler almadı. Haliyle şu an için Apple TV+’ın durumu pek iç açıcı gözükmüyor.

- Reklam -

Defending Jacob Ne Zaman Yayınlanacak?

Chris Evans Apple TV+ Defending Jacob

Yapılan bir açıklamaya göre dizinin konusu; bölge savcı yardımcısı Andy Barber’ın (Chris Evans) “adaleti yerine getirmek için yeminli görevi ile oğluna koşulsuz sevgisi arasında sıkışıp kaldığı” cezai bir soruşturmayı anlatıyor. Evans’a Michelle Dockery, Jaeden Martell ve henüz hangi karakteri canlandıracağı açıklanmamış J.K. Simmons eşlik ediyor.

Dizinin yaratıcı koltuğunda Total Recall (Gerçeğe Çağrı) ve Dawn of the Planet of the Apes (Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti) yapımlarından tanıdığımız Mark Bomback bulunuyor. Kendisi aynı zamanda senarist, yapımcı ve yürütücü işlerini yürüten isim olacak. Headhunters (Kafa Avcıları) ve The Imitation Game (Engima) yapımlarıyla adını duyuran Morten Tyldum da yönetmen koltuğunda oturacak.

- Reklam -

Aynı adı taşıyan 2012 çıkışlı kitabın dizi uyarlaması olan Defending Jacob, 24 Nisan 2020 tarihinde Apple TV+ kütüphanesindeki yerini alacak. Yeni bölümler haftada bir yayınlanacak ve toplamda 8 bölümden oluşacak. Yani Netflix’te olduğu gibi tek seferde tüm bölümleri vermek yerine Disney+’ın da uyguladığı bilindik yolu izleyecek.

Chris Evans Apple TV+ Defending Jacob 3

Chris Evans, en son Marvel Sinematik Evreni dışındaki bir dünyaya yeniden alışmasına yardımcı olan gizem ve gerilim türündeki Knives Out’da yer almıştı. Bakalım yeni dizisi Captain America rolünden daha iyi bir şekilde sıyrılmasına yardımcı olabilecek mi?

Siz ne dersiniz? Apple TV+’ın bu tarz hamleleri izleyicileri kendine çekmeye yarayabilecek mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.


* Mindhunter 3. Sezon Asla Gelmeyebilir

* Quentin Tarantino, “Bounty Law”ı Gerçekten Dizi Yapıyor

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Merovingian the matrix 4

The Matrix 4 Kadrosuna Tanıdık Bir İsim Daha Katıldı

Haftanın Kitabı #125 – Rosa

Haftanın Kitabı #125 – Rosa