in

Elite 4. Sezon Öncesi 5 Oyuncu ile Yollar Ayrıldı

Elite 4. sezon ile oyuncu kadrosunda önemli bir değişiklik olacak. İzleyicilerin yeni sezon adına Netflix’e olan tepkisi giderek büyüyor.

Elite 4. Sezon Netflix
- Reklam -
- Reklam -

Elite 4. sezon ile bazı önemli isimler artık yapımda yer almayacak. Netflix’in sevilen gençlik dizisi, geçen martta yayınlanan 3. sezonun ardından heyecanlı bir şekilde sezonu kapatmıştı. Ancak görünen o ki yapımın yeni sezonu farklı karakterlerle yolunca devam edecek.

Aslında Elite 3. sezon sonrası birçok konu tamamlandı. Oyuncuların neredeyse yarısı, tüm olayların geçtiği okul olan Las Ciencias’tan mezun oldu. Karakterlerden birkaçı öldü ve geri kalanı da okullarını mutlu bir şekilde bitirmeye hazır görünüyordu. Ancak yine de 4. sezon ve 5. sezon onayı almış olan yapım hakkında birçok spekülasyon ve teori vardı.

Netflix’in resmi hesabından paylaşılan yeni bir video sonrasında bazı soru işaretleri açıklığa kavuştu.

- Reklam -

Elite 4. Sezon Netflix

“Ester, Danna, Alvaro, Mina ve Jorge vedalaşırken Elite 3. sezonun perde arkasına göz atın,” cümlesiyle paylaşılan videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Elite 4. Sezon Öncesi Tepkiler Büyüyor

Kamera arkası görüntüleri, Elite 3. sezon çekimlerinin son günü olduğunu anlaşılan sahne arkasından alınmış gibi görünüyor. İlk olarak dizide Lucrecia karakterini oynayan aktris Danna Paola, videoda oyunculara ve dizi ekibine hitaben onlarla çalışmanın büyük bir zevk olduğunu ifade edip defalarca teşekkür ediyor.

“Carla’nın inanılmaz bir karakter ve inanılmaz bir kadın olduğunu söylemek istiyorum,” diyor Carla’yı oynayan Ester Exposito. “Onun gibi olmayı çok isterim. Ve onu seviyorum, onu seviyorum.”

Nadia’yı oynayan Mina El Hammani, “Gelecekte istediklerini yapmaktan gerçekten mutlu olabileceği noktaya gelmesini diliyorum,” diyor ve ekliyor: “Öyleyse yaşamaya bakalım Nadia!”

- Reklam -

Valerio karakterini canlandıran Jorge Lopez ve Polo’yu oynayan Alvaro Rico da diğerleri gibi benzer cümleler kuruyorlar.

Bu beş isimle birlikte henüz resmi olarak veda etmemiş birkaç önemli karakter daha var.

Elite 4. Sezon Netflix

Üçüncü sezonun sonunda Omar, Ander, Guzman, Rebeka ve Cayetana bir sebepten ötürü hala Las Ciencias’ta kaldılar. Eğer dizinin 4. sezonu okulda devam ederse, ismi geçen karakterlerden bazıları da diziye devam edebilir gibi gözüküyor. Sonuçta bu rolleri oynayan oyuncuların hiçbirinin videoda veda etmediği görülüyor. Bu da geri dönme ihtimallerini güçlendiriyor.

Yayınlanan videoyla birlikte Elite’ın sevilen karakterleri Nadia, Carla Polo, Valerio ve Lu’nun artık dizide olmayacağı kesinleşti. Pek tabii video yayınlandıktan hemen sonra tepkiler de ardı ardına geldi. Dizinin hayranı olan birçok isim, adı geçen karakterlerin yeni sezonda olmayışı ile birlikte devam etmesinin hiçbir anlamı kalmadığını düşünüyor.

Elite 4. sezonun 2021 yılı içinde Netflix’te yayında olması bekleniyor.

Sizler Elite’ı izliyor muydunuz? Söz konusu karakterler olmadan dizinin devam etmesi mantıklı mı? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.


* Sex Education Dizisinin İlk Sezonunu Ne Kadar Dikkatli İzledin?

Kaynak: Out

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

İdrak Abbasov Söyleşi

İdrak Abbasov: “Demokrasiden Diktatörlüğe Geçen Bir Ülkede 20 Yıldan Fazla Gazetecilik Yaptım”

Vahşi Şeyler - Dave Eggers | Haftanın Kitabı #138

Vahşi Şeyler – Dave Eggers | Haftanın Kitabı #138