in ,

Yeni “Gossip Girl” Dizisinin 2. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı

Gossip Girl 2. sezon fragmanı yayınlandı. HBO Max ile geri dönen dizi, yeni bölümler için geri sayıma geçti.

Gossip Girl 2 Sezon Fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

Gossip Girl 2. sezon fragmanı görücüye çıktı. HBO Max dizisi yeni bölümleri ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İlk defa The CW kanalında 2007 yılında yayına başlayan yapım, Stephanie Savage ve Josh Schwartz ikilisinin imzasıyla izleyicilerle buluşmuştu. Toplamda 6 sezon ve 121 bölümden oluşan yapım, yayınlandığı dönemde geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştı.

Warner Bros. Discovery çatısı altındaki HBO Max’in 2020 yılında ’reboot’ ederek geri getirme kararı aldığı Dedikoducu Kız dizisi, yeni bir oyuncu kadrosuyla yayına girmişti. Orijinal yaratıcı ekibini koruyan yapımın yeni versiyonu geçen yıl yayınlanmıştı. Şimdi ise 2. sezon için ilk fragman yayınlandı.

- Reklam -

Yapım, dedikodu yaymak için sosyal medyadan yararlanan yeni nesil bir New York özel okulunun gençlerinin başlarına gelenleri konu alıyor.

Gossip Girl 2. Sezon Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

Yayınlanan fragman ile birlikte orijinal dizide Georgina Sparks karakterini canlandıran Michelle Trachtenberg de yeni sezonda yapıma geri dönüyor. Trachtenberg, 2012’deki finalden sonra ilk defa rolü tekrar oynayacak.

Yeniden çevrimde yaratıcı ekip Stephaine Savage ve Josh Schwartz’a, Joshua Safran da eşlik ediyor.

Gossip Girl 2 Sezon Fragmanı Hbo Max

Gossip Girl dizisinin yapımcılarından Safran, Sparks’ın dönüşüne dair The Daily Beast’e verdiği demeçte şunları kaydetmişti:

“Erken bir karar verdik. Bu karar konusunda gergindim. Ama kesinlikle doğru olduğuna inanmaya başlıyorum. İzleyicinin bu karakterleri, orijinal karakterlerin gölgesinde görmelerini asla kabul etmeyeceğim.

- Reklam -

“Zaten orijinal karakterlerin gölgesindeler. Ancak orijinal karakterler bir şekilde yanlarında yer alsaydı, Nate’i görebiliyorsanız neden Zoya’yı tanımak isteyesiniz?”

Dizinin oyuncu kadrosunda Eli Brown, Jordan Alexander, Whitney Peak, Tavi Gevinson, Thomas Doherty, Emily Alyn Lind, Evan Mock, Jonathan Fernandez, Adam Chanler-Berat, Megan Ferguson ve Zion Moreno gibi isimler yer alıyor.

Gossip Girl 2 Sezon Fragman Hbo Max

Gossip Girl 2. sezon 1 Aralık 2022 tarihinden itibaren HBO Max ekranlarında yayına başlayacak.

HBO Max daha önce bir başka ikonik yapım Sex and the City’yi de And Just Like That… adıyla geri getirmişti.

Sizin Gossip Girl 2. sezon hakkında beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: The Cut

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Dünya'ya En Yakın Kara Delik

Gökbilimciler, Dünya’ya En Yakın Kara Deliği Keşfetti

Roma imparatoru Verus heykeli abd

Yıllar Önce ABD’ye Kaçırılan Roma İmparatoru Verus’un Heykeli Türkiye’ye Geri Döndü