in ,

Hawkeye’ın Mizah Ağırlıklı İkinci Fragmanı Yayınlandı

Hawkeye dizisinden ikinci fragman paylaşıldı. Jeremy Renner’ın başrolünde yer aldığı yeni Marvel dizisi, komedi unsurları ile dikkat çekiyor.

Hawkeye fragman
- Reklam -

Hawkeye dizisinden ikinci fragman paylaşıldı. What If…?’in ilk sezonunun tamamlanmasıyla birlikte merakla beklenen ve Disney+’ya yayınanacak yeni Marvel Sinematik Evreni dizisi, daha çok komedi unsurlarıyla dikkat çekecek gibi gözüküyor.

Jonathan Igla tarafından hazırlanan Disney Plus dizisi, Clint Barton’ın Avengers: Endgame sonrası çocuklarına eğlenceli bir Noel yaşatmak için New York’a gitmesini ve orada yaşadığı maceraları konu alacak.

Infinity War sonrası Thanos’un parmaklarını şıklatmasıyla tüm ailesini kaybeden Clint, Ronin olur. Ancak Endgame’de Black Widow’un kendisini bulması ile bu yaptıklarına bir son verir. Yine de geçmişi peşini bırakmaz. Ailesiyle çıktığı tatilde geçmişinden gelen düşmanlar geri döner. Bu nedenle ailesiyle olan tatilini yarıda kesen Hawkeye, süper hayranı Kate Bishop ile birlikte çalışıp kötüleri alt etmek zorunda kalır.

- Reklam -

Clint Barton’a başrolde Kate Bishop rolünde Hailee Steinfeld eşlik ediyor. İkiliye Vera Farmiga, Fra Free, Tony Dalton, Zahn McClarnon, Brian d’Arcy James, Alaqua Cox, Linda Cardellini ve son olarak da Black Widow’la tanıştığımız Yelena Belova karakterini canlandıran Florence Pugh eşlik ediyor.

Dizinin gelişine henüz bir aydan fazla bir zaman var. Ancak Marvel Studios, serinin mizahi tarafına değinen yeni bir fragmanı daha paylaştı. Özellikle MCU’nun ilk zamanlarında görülen komedi unsurları yeni dizide de bolca yer alacak gibi duruyor. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hawkeye 2. Fragman | İZLE

YouTube video

(Fragmanı düzgün görüntüleyemiyorsanız YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

- Reklam -

Bu dizinin en önemli yanı, MCU’da Kate Bishop’un geleceğini Hawkeye olarak belirlemenin yanı sıra, daha çok Echo olarak bilinen Maya Lopez’i tanıtacak olması. Çıkışını Hawkeye ile yapacak olan sağır kahraman, daha sonra merkezinde yer aldığı bir spin-off dizisine kavuşacak. Hatta Daredevil’in tüm tanıdık karakterleri de bu dizi ile birlikte Marvel Sinematik Evreni’ne katılacağı iddia ediliyor.

Hawkeye ilk 2 bölümü ile 24 Kasım 2021’de Disney Plus kütüphanesindeki yerini alacak. Toplamda 6 bölüm sürecek olan dizi, 22 Aralık 2021’de sona erecek.

Hawkeye dizisinin yayınlanan yeni fragmanını sizler nasıl buldunuz? Sizce fragmanda gördüklerimizden daha fazla ne olabilir? Yorumlarınızı ve teorilerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Erdal Beşikçioğlu Hamlet Dizisi - Behzat Ç. Açıklaması

Erdal Beşikçioğlu: “Hamlet, Behzat Ç.’den Sonra En Keyif Aldığım Dizi Oldu”

Girit Tarihin En Eski İnsansı Ayak İzi

Tarihin En Eski İnsansı Ayak İzi Girit’te Keşfedildi: 6 Milyon Yıllık Geçmiş