in

La Casa de Papel 4. Sezon Netflix’te Yayında

La Casa de Papel 4. sezon bölümleri Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Yeni bölümlerin yayınlanması sonrası kanalda kısa süreliğine çökme yaşandı.

La Casa de Papel 4. Sezon izle
- Reklam -
- Reklam -

La Casa de Papel hayranları için bekleyiş sona erdi. Dizinin 4. sezon bölümleri Netflix kütüphanesindeki yerini bugün itibarıyla aldı. İngilizceye Money Heist adıyla tercüme edilen yapımın yeni bölümlerini 3 Nisan 2020 itibarıyla izlemeniz mümkün.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs nedeniyle birçok insan kendisini ev karantinasına almış durumda. Bu günlerde birçok dizi ve filmin yayın tarihi erteleniyor. Neyse ki çekimi ve post prodüksiyonu tamamlanmış bazı yapımlar var. La Casa de Papel 4. sezon da onlardan birisi.

Álex Pina tarafından 2017 yılında hazırlanan dizi, ilk yayınlandığı günlerde İspanya’da oldukça sevilmişti. Yapımın gösterim hakları daha sonra Netflix’e geçmiş ve seri dünya çapında büyük bir üne kavuşmuştu. Hatta yapımın hikâyesi kendi içerisinde tamamlanmış olsa da Netflix yeni sezonlar sipariş etmekte gecikmemişti.

- Reklam -

La Casa de Papel 4. Sezon izle

Nihayetinde dizi Temmuz 2019’da 3. sezon ile sevenlerin karşısına çıkmıştı. Kimileri yapımın sipariş üzerine uzatılmasına tepki gösterirken kimi izleyiciler de sevdikleri karakterlerin geri dönmesini beğeniyle karşılamıştı. Dizinin 3. sezon bölümleri bir haftada dünya çapında 34 milyondan fazla Netflix kullanıcısı tarafından izlenmişti. İzlenme oranları kanal tarafından beğeniyle karşılanınca da 4. sezon için fazla beklememiz gerekmedi.

Merakla Beklenen La Casa de Papel 4. Sezon Bölümleri Yayına Girdi

Yapımın yeni bölümleri, “Bir soygundan daha fazlası!duyurusuyla tanıtılırken dizinin oyuncu kadrosu da kendisini büyük ölçüde korumayı başarıyor.

Tokio rolüyle Úrsula Corberó, Profesör rolüyle Álvaro Morte, Denver rolüyle Jaime Lorente, Rio rolüyle Miguel Herrán, Estocolmo rolüyle Esther Acebo, Raquel Murillo rolüyle Itziar Ituño 4. sezon oyuncuları olarak bizlerle. Ayrıca Berlin karakterini canlandıran Pedro Alonso ve Nairobi rolüne hayat veren Alba Flores de yeni bölümlerde kadroda gözüküyor.

La Casa de Papel 4. Sezon izle

- Reklam -

İlk iki sezonunda İspanya Kraliyet Darphanesi soygununu şahitlik ettiğimiz dizi, yeni sezonlarıyla kendisine daha geniş bir rota çizmeyi de başarmıştı. 3. sezonda yarım kalan hikâye ise bugün itibarıyla Netflix kütüphanesine eklenen bölümlerle cevaplanmış olacak.

La Casa de Papel 4. Sezon Sonrası Netflix Platformunda Çökme Yaşandı

Netflix, birçok dizisini Türkiye saatiyle sabah 10.00’da yayınlıyor. Koronavirüs nedeniyle birçok insanın evinde olması ise kanalı kısa süreliğine zor durumda bıraktı. Money Heist yeni bölümleri yayınlandıktan sonra platform yoğunluk nedeniyle kısa bir çökme yaşadı.

Aşırı talep sonrası Netflix alışık olmadığı “Service Unavaible” hatası ile karşılaştı. Kanal, krize hızlı bir şekilde reaksiyon göstererek sorunu halletti. Şu sıralarda Netflix’e herhangi bir erişim problemi yaşanmıyor.

La Casa de Papel 4. Sezon İçin Yeni Tanıtım Fragmanı

La Casa de Papel 5. sezon hakkında konuşmak için ise şimdilik çok erken.

Peki siz yeni sezonu izlediniz mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.


* Netflix Kütüphanesinde Kaybolanlara: Testi Çözün, En Doğru Dizi Önerisine Ulaşın

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Han Solo 2

Han Solo Devam Filmi Pek Olası Değil

Yuvarlandığım Mezarlar - Serkan Kaya Almalı

Tekinsiz Kurgunun Yeni Halkası “Yuvarlandığım Mezarlar” Yayımlandı