in ,

La Casa de Papel 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

La Casa de Papel 4. sezon fragmanı yayınlandı. Netflix’in popüler dizisi, yeni bölümleri ve sevilen oyuncuları ile geri dönüyor!

La Casa de Papel 4. Sezon Fragman

İspanyol yapımı La Casa de Papel dizisi, Netflix’e geldikten sonra büyük bir ilgiyle karşılanmış ve kısa zamanda yeni sezon onaylarını ardı ardına almaya başlamıştı. Dizi, şimdi de yaklaşan 4. sezon fragmanı ile gündemde.

Daha önce, 4. sezon çıkış tarihini duyurdukları tanıtımda, “Asıl kaos şimdi başlıyor,” sözleriyle ilgiyi odaklarına çeken dizi; yeni sezonda da izleyicilerini heyecanlı bir yolculuğa davet ediyor.

Hem Türkiye’de hem de dünya çapında Netflix’in popüler işleri arasında yer almayı başaran La Casa de Papel, yeni sezon için son virajı almaya hazırlanıyor.

Dizinin 3. sezonu, ilk dört haftada toplamda 34 milyon evde izlenmişti. Netflix’e göre yapım, İngilizce dışındaki dillerin konuşulduğu bölgelerde en çok tercih edilen yapım olarak öne çıkıyor.

La Casa de Papel 4. Sezon Tokyo

La Casa de Papel 3. sezonu eleştirmenlerin beklentilerinin altında kalsa da, dizi 4. sezon için hazırlıklarına devam etmişti. Nihayetinde gelecek ay yayınlanacak yeni bölümlere dair ilk fragman paylaşıldı.

La Casa de Papel 4. Sezon Fragmanı Kaosu Davet Ediyor

2 dakika 8 saniyelik fragman, “bir soygundan daha fazlası”nı içerecek olan 4. sezona dair izleyicilere tadımlık bir deneyim sunuyor.

Yeni sezonda Tokio rolüyle Úrsula Corberó, Profesör rolüyle Álvaro Morte, Denver rolüyle Jaime Lorente, Rio rolüyle Miguel Herrán, Estocolmo rolüyle Esther Acebo, Raquel Murillo rolüyle Itziar Ituño karşımıza çıkacak.

La Casa de Papel 4. Sezon

Ayrıca Berlin karakterine hayat veren Pedro Alonso ve Nairobi rolünü canlandıran Alba Flores de 3. sezon kadrosunda yer alıyor. Dizi, ilk sezonda çok sevilen popüler oyuncuların neredeyse tamamını geri getirmeyi başarıyor.

Senarist, yapımcı ve yönetmen Álex Pina tarafından yaratılan dizi ilk olarak 2017 yılında İspanya’da yerel bir kanalda görücüye çıkmıştı. Yapımın hakları Netflix’e geçtikten sonra ise dizinin adeta talihi döndü. İki kısım halinde tasarlanan dizi, yeni kanalıyla birlikte yeni sezon onaylarını da almaktan geri durmadı.

La Casa de Papel 4. sezon toplamda 8 bölümden oluşacak. Dizinin yeni sezonu ise 3 Nisan 2020 tarihinde Netflix üzerinden erişime açılacak.

Yeni fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Peki siz dizinin devam ettirilme kararını nasıl karşılıyorsunuz? Yayınlanan fragmanı nasıl buldunuz? Yorumlarınızı ve yeni sezon beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* Lucifer 6. Sezon Öncesi Tom Ellis ile Sözleşme Uzatıldı

Oyla!

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Castlevania 3. Sezon

Castlevania 3. Sezon Netflix’te Yayında

The Last of Us HBO Dizi

The Last of Us Televizyon Dizisi Oluyor!