in

La Casa De Papel 5. Sezon Bölümleri Netflix Kütüphanesinde

La Casa De Papel 5. Sezon başladı. Netflix’in suç dizisi, final bölümleri ile izleyicinin karşısına çıkıyor.

La Casa De Papel 5. Sezon Bölümleri Netflix

La Casa De Papel 5. sezon bölümleri yayınlandı. Netflix’in popüler suç dizisi final sezonu ile 3 Eylül 2021 tarihi itibarıyla ekranlara geliyor. Yapım yayınlanan bu sezonu ile izleyicilere veda edecek. Son sezonun 5 bölümden oluşan ilk yarısı yayına girdi.

İspanyol yapımı dizi ilk olarak 2017 yılında İspanya’da yerel bir kanalda yayına başladı. İlk iki sezonuyla kendi içerisindeki “darphane soygunu” hikâyesini tamamlayan yapım, sonrasında Netflix’e gelince çok geniş bir popülariteye sahip oldu. Adına kafeler açıldı, maskeleri her yanı sardı.

Alex Pina’nın yarattığı yapım, İngilizce adı Money Heist ile birlikte dünya çapında iyi bir başarı elde etti ve 3. sezon onayını aldı. Temmuz 2019 tarihinde hiç hesapta olmayan bir devam sezonu, Nisan 2020’de ise 4. sezon bölümleri yayına girdi. Herkes ivmesini kaybedeceğini düşünürken 4. sezonun başlaması, Netflix’in yayına kısa süreliğine ara vermesine neden olacak bir yoğunluğa neden oldu.

La Casa De Papel 5. Sezon Bölümleri Netflix

Koronavirüs pandemisi nedeniyle geciken final sezonu ise 1. kısmı ile nihayet bugün izleyicilerin karşısına çıktı. Netflix’in son dönemde alıştığımız dizi sezonlarını ikiye bölerek yayınlama stratejisinin La Casa De Papel’de de geçerli olduğunu görüyoruz.

La Casa De Papel 5. Sezon 1. Kısım Netflix Ekranlarında Yayında

Dizinin final sezonunun ilk kısmında izleyicileri şu bölümler bekliyor: Yolun Sonu, Reenkarnasyona İnanır mısın?, Hayat Dizisine Hoş Geldiniz, Cennette Bir Yer ve Yaşanacak Hayatlar.

Final sezonunda  yer alan oyuncular ise şu şekilde:

Úrsula Corberó (Tokyo), Álvaro Morte (The Professor), Itziar Ituño (Lizbon), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Stockholm), Enrique Arce ( Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogotá), Luka Peros (Marsilya), Belén Cuesta (Manila), Fernando Cayo (Coronel Tamayo), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Müfettiş Sierra), José Manuel Poga (Gandía) ve Pedro Alonso (Berlín).

Sense8 ve Sky Rojo’dan Miguel Ángel Silvestre ve Vivir sin permiso’dan Patrick Criado da 5. sezonda ilk defa karşımıza çıkacak isimler.

La Casa de Papel 5. sezon, ekibin İspanya Merkez Bankası’ndan kaçış macerasını konu alacak. Final sezonunun kalan 5 bölümü için açıklanan tarih ise 3 Aralık 2021.

La Casa De Papel 5. Sezon İlk 15 Dakika | İZLE

Dizinin tutkulu hayranları, yayınlanan tanıtım videoları ve fragmanları yeterli bulmayınca tanıtım ekibi final sezonunun ilk 15 dakikasını da genel izlemeye açmıştı. Diziye devam edip etmeme konusunda kararsızlık yaşayan izleyiciler, aşağıdaki kısmı tadımlık niyetine tüketebilirler:

YouTube video

Sizin final sezonundan beklentileriniz neler? İzleme fırsatı buldunuz mu? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

The Rocketeer filmi The Return of the Rocketeer disney

Kült Bilimkurgu Filmi The Rocketeer, 30 Yıl Sonra Devam Macerasına Kavuşuyor

Scooby-Doo Shaggy Mortal Kombat

Scooby-Doo Karakteri Shaggy, 18+ Yeni Mortal Kombat Kadrosunda