in

Saygı 2. Sezon Yayına Başladı: Ercüment Çözer Geri Dönüyor

Saygı 2. sezon yayına başladı. Ercüment Çözer’in maceralarının anlatıldığı BluTV dizisi yeni sezonuyla devam ediyor.

Saygı 2. sezon yayında

Saygı 2. sezon yayınlanmaya başladı. Başrolünde Ercüment Çözer rolüyle Nejat İşler’in yer aldığı BluTV dizisi, yeni sezonunda da maceralarına kaldığı yerden devam ediyor.

Behzat Ç. sonrası BluTV’nin yeni orijinal dizilerinden biri olan ve toplumda yaşanan yozlaşmayı kendi yöntemleriyle çözmeye çalışan Ercüment Çözer’in yaşadıklarını anlatan Saygı dizisi, ilk sezonuyla Ekim 2020’de yayınlandı. Toplamda 8 bölümden oluşan ilk sezon sonrası yapımın devam edeceği ve yeni bir sezon ile geleceği de kısa süre sonra duyuruldu.

Çekimleri geçen haziran ayında başlayan yapım, bir önceki sezonun yayınlanmasından 11 ay sonra hayranlarının karşısına çıktı. Bugün itibarıyla (saat 19.00’dan itibaren) ilk bölümü yayınlanan yapım, haftada bir bölüm olmak üzere BluTV’de olmaya devam edecek. Dizinin yeni sezonu da, tıpkı ilk sezonda olduğu gibi 8 bölümden oluşacak.

Saygı 2. Sezon Kadrosuna Yeni Oyuncular da Katıldı

Saygı 2. sezon yayında

Nejat İşler’e başrolde Erkan Can’ın eşlik ettiği yapımda ayrıca Boran Kuzum, Miray Daner, Tansu Biçer, Zeynep Kaçar, Aykut Yılmaz, Yüksel Ünal ve Rojda Demirer gibi isimler yer alıyor. Yeni sezon ile birlikte son olarak Show TV’de yayınlanan Çukur dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkan Damla Sönmez ve Sarp Akkaya da ekibe katılıyor. Senaryosunu daha önce Behzat Ç. dizisinde de gördüğümüz Ercan Mehmet Erdem’in kaleme aldığı dizide yönetmen koltuğu Ali Taner Baltacı’ya emanet. Ayrıca yeni sezonda Ender Mihlar da yönetmen koltuğunda oturuyor.

İlk sezonu eleştiriler alsa da beğenilen yapım, yine benzer şekilde yoluna devam edecek gibi gözüküyor. Olaylar her ne kadar Ercüment Çözer’in etrafında şekilleniyor olsa da, yanında yer alan diğer isimlerin de dizideki rolleri daha da önem kazanıyor. Daha önce Behzat Ç.’de yer alan karakterlerin yapıma konuk oyuncu olarak katılıp katılmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi adıyla yayınlanan dizinin ilk temelleri, Erdal Beşikçioğlu ile kanal yönetiminin anlaşamaması sonucu iptal edilen Behzat Ç. sonrası başladı. Beşikçioğlu da dizinin iptalinden aylar sonra katıldığı programda Jülide Ateş’e konuşması ile olayların iç yüzünü daha net şekilde ortaya dökmüştü.

Saygı’nın ilk sezonunu sizler izlemiş miydiniz? Yeni sezondan beklentileriniz neler? Dizinin devam etmesini istiyor musunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlere paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Zaman Çarkı Dizisi Başrol Krizi

Zaman Çarkı Dizisinde Başrol Krizi: 2. Sezon Öncesi Kritik Değişiklik

Dirilen İskelet - Hüseyin Rahmi Gürpınar | Haftanın Kitabı #190

Dirilen İskelet – Hüseyin Rahmi Gürpınar | Haftanın Kitabı #190