in

Sex Education 3. Sezondan Yeni Görseller Paylaşıldı

Sex Education 3. sezon için yeni kareler paylaşıldı. Netflix’in sevilen gençlik dizisi, maceralarına yeni bir okul yılında devam ediyor.

Sex Education 3. Sezon

Netflix, sevilen gençlik dizisi Sex Education 3. sezon için yeni kareler paylaştı. Macera, yeni bir yılda kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor.

İlk sezonu 2019 yılının başlarında çıkan ve Laurie Nunn tarafından yaratılan dizi, çıktığı gibi popüler olmayı başarmıştı. Pek tabii bu başarı sayesinde kısa sürede 2. sezon onayı da almıştı. Collider tarafından 2020’nin en iyi 15 Netflix dizisi listesinde de kendisine üçüncü sıradan yer bulan yapım, 2020 başlarında hızlıca 3. sezon onayını da kaptı.

Yapım, kendisine güveni olmadığı için lise yıllarını bakir geçiren Otis, cinsel kimliğiyle boğuşan arkadaşı Eric ve okulun havalı kızı (ve tabii ki Otis’in platoniği) Maeve’nin gençliğin olağan zorlukları, dersler ve ilişkiler arasında geçen hayatlarını konu ediniyor. Aynı zamanda Otis’in seks terapisti de olan annesi Dr. Jean Milburn’dan kaptığı bilgilerle okul arkadaşlarına cinsel tavsiyeler vermeye başlamalarıyla olaylar iyice karmaşık bir hal alıyor. Neyse ki cinsel performans kaygısı taşıyan okul zorbasına yardım eden Otis, kendi potansiyelini fark ediyor ve sorunlu sınıf arkadaşı Maeve ile akranlarının sorunlarına yardımcı olmak için bir seks terapisti işi kuruyor.

Koronavirüs nedeniyle geciken çekimler sonrası, uzun bir aradan sonra nihayet Sex Education 3. sezonu ile dönmeye hazırlanıyor. Artık yeni bir yıldayız. Otis, sıradan ergen hayatına devam ederken; Eric ve Adam ilişkilerinde yeni bir döneme girerler. Jean ise beklediği bebeği için hazırlıklarla uğraşır. Bu sırada, okulun yeni müdürü Hope Moordale’i mükemmel bir okula dönüştürmek için elinden geleni yapar. Aimee feminizmi keşfeder, Jackson aşık olur ve kayıp bir sesli mesaj ortalarda dolaşır.

Sex Education 3. Sezon 17 Eylül’de Çıkıyor

Daha önce kısa bir tanıtım fragmanının da yayınlandığı dizi için Netflix, yeni kareler paylaştı.

Sex Education 3. Sezon kare 1

Sex Education 3. Sezon kare 2

Dizinin oyuncu kadrosunda Otis rolünde Asa Butterfield, seks terapisti annesi rolünde Gillian Anderson, Maeve rolünde Emma Mackey bulunuyor. Onlara Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Kedar Williams-Stirling, Alistair Petrie, Mimi Keene, Aimee Lou Wood, James Purefoy ve Chaneil Kular gibi isimler eşlik ediyor. Ayrıca Bay Groff’un daha başarılı ve pek mütevazı olmayan ağabeyi Peter Groff’u canlandıran Jason Isaacs, ilk kez bir yapımda rol alan ve Moordale’de bir öğrenci olan Cal’a hayat veren, stüdyo sanatçısı ve söz yazarı Dua Saleh ve Elsie’nin üvey annesi Anna olarak izleyeceğimiz Indra Ové de yeni sezonda gözükecek oyuncular arasında yer alıyor.

Toplamda 8 bölümden oluşacak olan Sex Education 3. Sezon, 17 Eylül 2021 tarihinde tüm bölümleri ile Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Sizler Sex Education’ın yayınlanan ilk iki sezonunu izlemiş miydiniz? Dizinin gidişatını nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for fatihcetin fatihcetin dedi ki:

    Otis milletvekilliğine hazırlanıyor sanırım.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Marvel Çizgi Roman Evreni: En Güçlü 10 Silah

Marvel Çizgi Roman Evrenindeki En Güçlü 10 Silah

Amazon Türkiye: 2021'in En Çok Satan Kitapları

Amazon Türkiye’ye Göre 2021’in En Çok Satan Kitapları