in ,

You 3. Sezon Çıkış Tarihi Yeni Fragman Eşliğinde Duyuruldu

You 3. sezon çıkış tarihi paylaşıldı. Yeni fragman eşliğinde duyurulan yayın tarihi ile Netflix’in sevilen dizisi maceralarına kaldığı yerden devam ediyor.

You 3. Sezon çıkış tarihi

You 3. sezon çıkış tarihi Netflix tarafından paylaşıldı. Özlenen karakterler, yeni bir sezonla daha geri dönmeye hazırlanıyor.

Caroline Kepnes tarafından 2014 yılında kaleme alınan aynı adlı romanından uyarlanan You, ilk sezonuyla 2018 yılında Netflix’teki yerini aldı. Dizi, başrolünde Penn Badgley’nin olduğu ve bir seri katil olan Joe Goldberg’un maceralarına odaklanıyor. Kitapçılık yapan karakter, bir gün dükkanına gelen Guinevere Beck’i gördüğü gibi aşık oluyor ve ona takıntılı hale geliyor.

Amerika’da Lifetime adlı kanalda, ulusalda ise Netflix üzerinden izleyicilerle buluşan yapım, kısa sürede popüler hale geldi. Bu başarı sonucu da 2. sezon için çalışmalar gecikmedi ve Aralık 2019’da yayınlandı. Şimdi, hayranlar heyecanla dizinin yeni sezonunu bekliyorlar. Koronavirüs pandemisi nedeniyle çalışmaları geciken yapımın 3. sezon çekimleri, geçen yılın kasım aylarında başlamıştı. Sonunda çıkış tarihi de yayınlanan yeni bir video ile belli oldu.

Hemen aşağıdan “Ve bir bebekle 3 kişi oldular.” cümlesi ile paylaşılan çıkış tarihi duyurusunu Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

You 3. Sezon Çıkış Tarihi Duyurusu Fragmanı | Türkçe Altyazılı İZLE

Sevilen dizinin yeni sezonunda başrol Penn Badgley ve Los Angeles’taki Love Quinn karakterine hayat veren Victoria Pedretti yeniden yer alacak. Ancak bu isimler dışında da dizide yeni bazı yüzler yer alacak. Underworld serisinde Michael rolüyle tanınan Scott Speedman, Santa Clarita Diet’te FBI Ajanı Tess Rogers’ı canlandıran Shalita Grant ve 13. Cuma’nın 2009 versiyonunda yer alan Travis Van Winkle You’nun 3. sezonunda bulunacaklar.

Greg Berlanti ve Sera Gamble tarafından hazırlanan yapımda ayrıca Ambyr Childers, Elizabeth Lail, Luca Padovan, Jenna Ortega, Zach Cherry, James Scully, Adwin Brown, Nicole Kang ve Carmela Zumbado gibi oyuncular yer alıyor.

15 Ekim 2021 tarihinde tüm bölümleri ile Netflix kütüphanesindeki yerini alacak olan yapımın kısa süre içerisinde içeriğine de odaklanacak olan bir fragmanla geleceği tahmin ediliyor.

You dizisini takip ediyor musunuz? Önceki iki sezon sizce nasıldı? Yeni sezondan beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Kendime Notlar - Emilie Pine

Dile Getirilemeyen Konuları Radikal Bir Dürüstlükle Anlatan Emilie Pine’dan “Kendime Notlar”

türkiye sinemalar en çok hangi filmler izlendi

Sinemalar Açıldıktan Sonra Türkiye’de En Çok Hangi Filmler İzlendi?