in ,

Tom Hanks’in Huysuz Bir Komşuyu Canlandırdığı “A Man Called Otto” Filminden Fragman

A Man Called Otto fragmanı yayınlandı. Başrolünde Tom Hanks’in yer aldığı yapımın yönetmenliğini BAFTA adayı Marc Forster üstleniyor.

A Man Called Otto fragmani

A Man Called Otto fragmanı görücüye çıktı. Tom Hanks’in başrolünde yer aldığı sinema filmi önümüzdeki kız izleyicilerle buluşuyor.

The Kite Runner (Uçurtma Avcısı) filmi ile BAFTA’ya aday gösterilen ve World War Z ile Finding Neverland yapımlarıyla adından söz ettiren Marc Foster, yeni Tom Hanks filminin başına geçiyor.

Columbia Pictures, İsveçli yazar Fredrik Backman’ın en popüler romanından adapte edilen A Man Called Otto filmi için yeni bir fragman yayınladı. Yapımda Tom Hanks, komşularına eziyet etmekten zevk alan huysuz bir dul olan Otto karakterini canlandırıyor.

Fragmanda, insanlardan nefret ettiği kolaylıkla fark edilebilen Otto karakteri hakkında ipuçlarına yer veriliyor. Otto, evinin çevresinde gezinirken kaldırıma işeyen hayvanlar nedeniyle köpekli insanlara, yasaklı yerlere park eden kamyonların şoförlerine ya da egzersiz yapmak için sabahları erkenden kalkan komşularına öfke duyuyor. Bununla beraber, Otto’nun mezarlıkta ölü karısını ziyaret ettiği sahneyle birlikte, karakterin huysuzluğunun bir nedeni olduğu da hissettiriliyor.

Komedi ve dram türündeki filmin senaryosu Life of Pi ve Finding Neverland ile Oscar adaylığı almasını bilen David Magee imzasını taşıyor.

A Man Called Otto Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

Son derece kararlı bir huysuz dul olan Otto Anderson’ın hikâyesini konu alan film, Otto’nun yan evine yeni bir aile taşınmasıyla değişen hayatına odaklanıyor.

A Man Called Otto filminin yapımcılığını Tom Hanks, Rita Wilson, Gary Goetzman ve Fredrik Wikström Nicastro birlikte üstleniyor. Ek olarak Forster, Renée Wolfe ve David Magee yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

A Man Called Otto fragmanı tom hanks

Yapımın oyuncu kadrosunda Tom Hanks’e Rachel Keller, Cameron Britton, Manuel Garcia-Rulfo, Cameron Britton, Kailey Hyman, Lavel Schley, Mike Birbiglia, Kelly Lamor Wilson, Ella Chapman ve Mariana Trevino gibi isimler eşlik ediyor.

“Komik ve iç ısıtan bir film” olarak tanımlanan A Man Called Otto, 25 Aralık 2022 tarihinde ABD’de, 13 Ocak 2023 tarihinden itibaren de dünya genelinde vizyona girecek.

A Man Called Otto tom hanks

Yeni Tom Hanks filmi A Man Called Otto hakkında sizin görüşleriniz neler? Yorum ve beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: Collider

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for mutereddit mutereddit dedi ki:

    Halihazırda “a man called ove” adıyla bir başka uyarlaması mevcut filmin, 2015 İsveç yapımı ve gayet güzel. Tom Hanks’li versiyon da muhtemelen çok güzel olacaktır.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

DC Sinematik Evreni Başkanı Warner Bros. Görevinden Ayrıldı

Walter Hamada, Warner Bros.’taki Görevinden Ayrıldı: DC Sinematik Evreni’nde Yeni Bir Dönem Başlıyor

yüzüklerin efendisi marvel sinematik evreni gibi olabilir

Yüzüklerin Efendisi Markası, Marvel ve Star Wars’un İzinden Giderek Geniş Bir Sinematik Evrene Kavuşabilir