in

Riverdale’ın Yıldızı, High School Musical’ın Yüzüklerin Efendisi Üçlemesinden Daha İyi Olduğunu Söyledi

Camila Mendes, High School Musical serisinin Yüzüklerin Efendisi üçlemesinden daha iyi olduğunu düşündüğünü aktardı.

Camila Mendes yuzuklerin efendisi
- Reklam -
- Reklam -

Camila Mendes, sinema dünyasının iki popüler yapımını karşılaştırdı. Riverdale dizisi ile çıkışa geçen aktris, High School Musical üçlemesinin Yüzüklerin Efendisi’nden daha iyi olduğunu söyledi.

J.R.R. Tolkien’in aynı adlı fantazi üçlemesinden Peter Jackson tarafından uyarlanan ve 2001’de Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği ile başlayan film üçlemesi, 2003 yılında vizyona giren Kralın Dönüşü ile tamamlandı. Filmlerin aynı anda çekildiği ve o dönem için gerçekten iyi bir iş çıkaran Jackson, son filmin Oscar Ödülleri başarısıyla da bunu kanıtladı. Amazon’un 1 milyar dolar bütçeli Güç Yüzükleri (The Rings of Power) dizisinin başlamasıyla da, filmlerin değeri yeniden gün yüzüne çıktı. Benzersiz bütçesine rağmen şimdilik 4. bölümü yayınlanmış olan dizi, ne yazık ki filmlerin başarısını henüz yakalayamamış gibi duruyor.

yüzüklerin efendisi üçlemesi

- Reklam -

Diziyle ilgili tartışmalar sürerken, şimdi de bir oyuncudan beklenmedik ve film üçlemesi hayranlarını sinirlendirecek bir açıklama geldi. Sevilen dizi Riverdale’ın yıldızlarından Camila Mendes, Disney’in ilki 2006’da gösterime giren müzikal film dizisi High School Musical’ın The Lord of the Rings’ten daha iyi bir üçleme olduğunu düşündüğünü söyledi.

Camila Mendes, Yüzüklerin Efendisi Serisinden İyi Olduğunu Söylediği High School Musical’ı Farklı Serilerle de Karşılaştırdı

Netflix’te yayınlanan Do Revenge isimli yeni komedi filmi için Vanity Fair’in ünlüleri yalan makinesine soktuğu YouTube serisine konuk olan Mendes, videoda rol aldığı Maya Hawke ile birlikte birçok farklı soruya maruz kaldı. Bunlardan biri de Disney’in popüler gençlik dizisi High School Musical ile ilgiliydi. 28 yaşındaki aktris daha önce High School Musical’in gelmiş geçmiş en iyi film üçlemesi olduğunu söylemişti.

high school musical

- Reklam -

Program esnasında Mendes, sözlerinin arkasında durdu ve hatta serinin Yüzüklerin Efendisi üçlemesinden daha iyi olduğunu ifade etti. Ünlü oyuncu bunun tamamen “eğlence değeri” açısından olduğunu belirterek, görüşünün tartışmalı olduğunu bildiğini de sözlerine ekledi. Mendes ayrıca High School Musical’ı Star Wars ve The Godfather gibi diğer yapımlarla da karşılaştırdı. 28 yaşındaki oyuncu, The Lord of the Rings hakkındaki düşüncelerinin aksine bu iki kült serinin High School Musical’dan daha iyi olduğunu kabul ettiğini söyledi.

Mendes’in Yüzüklerin Efendisi’ni High School Musical ile kıyaslaması konusunda sizler neler düşünüyorsunuz? Sizce bu doğru mu? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: TechnoPixel

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

3 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    gandalf

  2. Avatar for AhmetUsay AhmetUsay dedi ki:

    Tartışmaya gerek var mı? Haklı bence dağılalım. :smiley:

  3. Avatar for cankutpotter cankutpotter dedi ki:

    Komik bir karşılaştırma olmuş. Bambaşka seriler bunlar, kıyaslanacak kadar benzer bile değiller, nasıl biri diğerinden daha iyi olabilir? Daha çok beğeniyorum dese anlarım ama elmayla domatesi karşılaştırsa yine anlamsız olurdu.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Squid Game Yarışması Başvuru Şartları

Netflix’in 4,56 Milyon Dolar Ödüllü Squid Game Yarışmasının Başvuru Süreci Başladı

Johnny Depp Amber Heard film

Johnny Depp ve Amber Heard’ün Uzun Süre Boyunca Gündemi Meşgul Eden Davası Filme Uyarlandı