in ,

The Hitman’s Wife’s Bodyguard Fragmanı: Ryan Reynolds, Salma Hayek ve Samuel L. Jackson Yeniden Bir Arada

The Hitman’s Wife’s Bodyguard fragmanı yayınlandı. Ryan Reynolds, Salma Hayek ve Samuel L. Jackson’lı aksiyon filmi yaklaşıyor.

The Hitman's Wife's Bodyguard gişe hasılatı
- Reklam -
- Reklam -

Ryan Reynolds, Salma Hayek ve Samuel L. Jackson’lı The Hitman’s Wife’s Bodyguard fragmanı yayınlandı. Türkçeye Belalı Tanık olarak çevrilen 2017 yapımı filmin devamı niteliğindeki macerada kötü adamı Antonio Banderas canlandırıyor.

Haziran ayında gösterime girecek olan devam filminde Ryan Reynolds, koruma ve güvenlik uzmanı Michael Bryce’ı canlandırırken Samuel L. Jackson Darius Kincaid’i, karısı rolündeki Sonia Kincaid’i ise Salma Hayek canlandırıyor.

2017 yılında yayınlanan The Hitman’s Bodyguard gişede 176 milyon dolar kazandı ve mütevazı bir başarı yakaladı. Devam filminin çalışmaları da hızla başladı ve 2020’de piyasaya sürülmesi planlandı. Ancak dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs pandemisi diğer birçok yapımda olduğu gibi The Hitman’s Wife’s Bodyguard filminin de ertelenmesine neden oldu.

- Reklam -

Başlangıçta devam filminin Ağustos 2020’de gösterime girmesi planlandı. Fakat Covid-19 nedeniyle tam bir yıllık erteleme alarak Ağustos 2021’e çekildi. Ancak sonrasında Lionsgate stüdyolarının aşı dağıtımına ve gişe potansiyeline artan güveni sayesinde film öne alındı ve yeni vizyon tarihi 16 Haziran 2021 olarak açıklandı.

Filmin çıkış tarihi yaklaştığı için de Lionsgate, The Hitman’s Wife’s Bodyguard’ın ilk fragmanını yayınladı. İlk filmdeki olaylardan dört yıl sonra geçecek olan yeni macerada Reynolds’un canlandırdığı Michael Bryce’ı terapistinin önerisi ile korumalığa ara verir ve kendini yarı emeklilik durumunda bulur. Ancak daha doğru düzgün dinlenemeden Hayek’in Sonia’sı, kocasını Banderas’ın kötü adamından kurtarmak için Michael’lı tekrar çatışmanın tam ortasına çeker.

Yayınlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

- Reklam -

The Hitman’s Wife’s Bodyguard Fragmanı | İZLE

YouTube video

Serinin ilk filmi her ne kadar gişede mütevazı bir başarı yakalasa da, stüdyonun yapıma güvendiği açık. Ryan Reynolds son yıllarda tüm projeleri ile gişede kendini kanıtlamış bir oyuncu ve aktörün bu yılki işleri arasında birçok yüksek bütçeli projesi var. Ayrıca yeni macera ile Salma Hayek’i daha belirgin bir role yükseltmek akıllıca bir hamle. Hayranlar daha şimdiden ilk fragman ile filme ısınmış durumda. Antonio Banderas tarafından canlandırılan kötü adam ilk fragmanda pek fazla yer almasa da, ileride gelecek olan yeni fragmanlar ile gösterişli bir giriş yapabilir.

Peki ya siz Hitman’s Wife’s Bodyguard’ın yeni yayınlanan fragmanını nasıl buldunuz? İlk filmi sevmiş miydiniz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Elite 4. sezon yayın tarihi fragman

Elite 4. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu: Netflix Dizisinden Yeni Fragman

Patrick Rothfuss, Kingkiller Chronicle 3. Kitap

Patrick Rothfuss, Kralkatili Güncesi 3. Kitaptan Büyük Bir Parçayı Çıkarttığını ve Üzerine Tekrar Çalışacağını Söylüyor