in ,

The New Mutants Fragmanı: Son X-Men Filmi Yaklaşıyor

The New Mutants yeni fragmanı yayında. Comic-Con at Home etkinliğinde de bir panele sahip olacak Fox yapımı son X-Men filmi ağustosta çıkıyor!

The New Mutants Fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

San Diego Comic-Con 2020 etkinliğinde de bir panele sahip olacak The New Mutants filminden yeni bir fragman yayınlandı.

20th Century Fox şirketine ait son X-Men yapımı The New Mutants, Disney’in Fox’u satın almasından sonra sinemalarda boy gösterecek ikinci film olacak. Geçen yıl vizyona giren Dark Phoenix, ne yazık ki hem gişe anlamında kötü bir getiri elde etmiş hem de pek fazla beğenilmemişti. Korku ve gerilim unsurlarını fantastik macerayla bir araya getiren The New Mutants’ın durumu Dark Phoenix’ten de kötü. Çünkü uzun süredir erteleme alan ve şimdiye kadar çoktan çıkması gereken yapım, her seferinde ertelendi. Son olarak dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs pandemisi nedeniyle de ertelenen yapımın yeni ve şimdilik son vizyon tarihi geçen mayıs ayında açıklandı.

the new mutants vizyon tarihi

- Reklam -

The New Mutants’ın yeni vizyon tarihi 28 Ağustos 2020 olarak açıklanmıştı. Disney de yeni X-Men filminin bu tarihte vizyona gireceği konusunda iyimser görünüyor. Yine de bu yılın başlarında yayınlanan fragmandan bu yana uzun bir süre geçti. Bu nedenle hem yeni bir fragman yayınlandı hem de The New Mutants’ın bu sene çevrimiçi olarak düzenleyeceği yeni San Diego Com-Con At Home etkinliğinde olacağı duyuruldu.

20th Century Studios’un yayınladığı ve çeşitli mutant karakterlerin yeni görüntülerini içeren 50 saniyelik film fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

The New Mutants Fragmanı | İZLE

YouTube video

The New Mutants’ın son fragmanında çok fazla yeni görüntü bulunmuyor. Yine de Magik’in daha önce ortaya çıkan bir görüntüde ortaya konan Limbo boyutuna girdiğini gözüküyor. Ayrıca filmin iyi-kötü ayrımını ve mizahını yansıtan bazı farklı unsurlar az da olsa yer alıyor. Yine de çoğu görüntü önceki fragmanlarla aynı.

- Reklam -

The New Mutants paneli 23 Temmuz 2020 tarihinde yapılacak. Panelde filmin oyuncu kadrosundan Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Blu Hunt, Henry Zaga ve Alice Braga ile birlikte filmin yönetmeni Josh Boone yer alacak.

The New Mutants’a ait yayınlanan yeni fragmanı sizler nasıl buldunuz? Son Fox yapımı filmden beklentileriniz neler? Sizce iyi bir başarı sağlayabilecek mi? Kayıp Rıhtım Forum’da yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.


* Uncharted Film Çekimleri Başladı: Tom Holland Duyurdu

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Chucky 2. Sezon

Chucky Dizi Fragmanı: Kâbus Geri Dönüyor

Ömür Boyu Ücretsiz Netflix Aboneliği - The Old Guard Game

Ömür Boyu Ücretsiz Netflix Aboneliği Kazandıran The Old Guard Oyunu