in

The New Mutants Vizyon Tarihi Belli Oldu

The New Mutants vizyon tarihi belli oldu. Koronavirüs nedeniyle bir kez daha ertelenen X-Men filminin beyaz perdeye geleceği böylece kesinleşti.

the new mutants vizyon tarihi

The New Mutants çıkış tarihi nihayet Disney tarafından açıklandı. Fox markalı son X-Men filminin birkaç ay sonra seyirciyle sinemada buluşacağı da kesinleşmiş oldu.

Korku-gerilim ve fantastik türünü harmanlayan çizgi roman uyarlaması The New Mutants, muhtemelen X-Men filmleri arasında en bahtsız olanıydı. Duyurulduğu tarihten bugüne kadar birkaç kez erteleme almıştı. Sonunda kesin olarak 3 Nisan 2020 tarihinde beyaz perdede olacağı açıklanan yapım, bu sefer de dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs pandemisi yüzünden ertelenmişti.

Disney geçtiğimiz haftalarda erteleme alan birçok filmiyle ilgili yeni tarihler vermişti. Ancak içlerinde X-Men spin-off’u The New Mutants filmi bulunmuyordu. Bu da akıllara filmin doğrudan Disney+ veya Hulu gibi dijital bir platformda yayınlama ihtimalini doğurmuştu. Aradan geçen süreç boyunca tüm bu iddialar daha da güçlendi. Yine de şimdiye kadar toplamda dört defa erteleme alan film için Disney bir kez daha yeni vizyon tarihi açıkladı.

the new mutants

The New Mutants Ne Zaman Çıkacak?

Devam eden Corona Virüsü nedeniyle neredeyse tüm film setleri çalışmaya başlamak için hâlâ salgının geçmesini bekliyor. Hayranlar, vizyon tarihleri yenilenen filmlerin en azından tekrar çekimlere ne zaman başlayacağını merak ediyorlar. Normalleşme adına ilk adım Yüzüklerin Efendisi dizisi ve Avatar 2 filminin çekimleriyle ilgili yapılmıştı. Her iki yapım da Yeni Zelanda’da alınan önlemler doğrultusunda çekimlerine kısa süre sonra kaldığı yerden devam edecek gibi gözüküyor. Tüm bu süreçle birlikte beklenen yapımların yeni açıklanan tarihlerde çıkacağı umudunu güçlendiriyor.

Yaklaşık 4 yıl önce duyurulan ve 20th Century Fox tarafından hazırlanan The New Mutants’ın çekimleri aslında çok önce tamamlanmıştı. Fakat Disney’in Fox’u satın almasıyla filmin vizyon tarihi yapılan değişiklikler nedeniyle birçok defa ertelenmişti.

the new mutants marvel disney

Nihayet, uzun bir bekleyişten sonra X-Men filmi The New Mutants, 28 Ağustos 2020 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak.

Yönetmenliğini Josh Boone’un üstlendiği filmde Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, Henry Zaga, Charlie Heaton ve Blu Hunt gibi isimler yer alıyor.

Defalarca erteleme alan yapım hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Sizce bu bekleyişe ve düzeltmelere değecek mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.


* Türkiye’de Sinemaların Açılma Tarihi Belli Oldu

Kaynak: pinkvilla

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Orhan_Kolibandi Orhan_Kolibandi dedi ki:

    Aboov bu hala yayınlanmamış mı? Kaç sene oldu fragmanını seyredeli, unutmuşum gitmiş.

  2. Avatar for Soultake Soultake dedi ki:

    3018 yılında falan çıkacak en son

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

narnia günlükleri alıntıları

Narnia Günlükleri Film Yerine Netflix Dizisi mi Olacak?

Haruki Murakami

Haruki Murakami Salgına Özel Radyo Programı Yapacak