in , ,

Canavarlar Yükseliyor: “Transformers: Rise of the Beasts” Filminden Yeni Fragman

Transformers: Rise of the Beasts filminden yeni bir fragman yayınlandı. Canavarların Yükselişi, gezegen yiyen Unicron’u da tanıtıyor.

Transformers: Rise of the Beasts Filminden Yeni Fragman
- Reklam -

Transformers: Rise of the Beasts filmi için yeni bir fragman daha yayınlandı. Paramount’un popüler serisinin yedinci filmi, bu yılın ortasında vizyona girmeye hazırlanıyor.

Yaklaşan film serisinin yedinci filmi ve aynı zamanda 2018 yapımı Bumblebee’nin devamı niteliğinde. Creed 2’den Steven Caple Jr. tarafından yönetilen filmde Anthony Ramos ve Dominique Fishback, 1994 yılında şekil değiştiren robot grupları arasındaki bir savaşa karışan Brooklyn’li iki insan arkeoloğu canlandırıyor.

Transformers: Rise of the Beasts Fragman

- Reklam -

Paramount, Transformers: Rise of the Beasts’in vizyona girmesine az bir süre kala yeni bir fragman yayınladı. Görüntüler, Maximals olarak bilinen Transformer’ların ve liderleri Optimus Primal’ın olay örgüsünün merkezinde yer alacağı gerçeği de dahil olmak üzere, önceki fragmanda da üzerinde durulan konları yeni bakış açılarıyla vurguluyor. Ayrıca bu kez filmin kötü adamının Kaosun Efendisi olarak da bilinen gezegen yok edici bir varlık olan Unicron olduğu gerçeğini ortaya koyuyor.

Hemen aşağıdan paylaşılan fragmana göz atabilirsiniz.

Transformers: Rise of the Beasts Fragmanı Türkçe Altyazılı | İZLE

YouTube video

(Fragmana YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

Unicron’un Rise of the Beasts’e geri döneceği bir yıldan uzun süredir konuşuluyordu. Bu yeni fragman sonunda bunu doğruladı. Söz konusu karakter, ikonik yapısına rağmen 2007’de çıkışından bu yana Transformers serisinin canlı aksiyon filmlerinde nadiren yer aldı.

Unicron’un herhangi bir sıfatla ekranda göründüğü tek zaman 2017 Transformers: The Last Knight olayları sırasında gerçekleşti. O filmde Cybertronlu büyücü Quintessa, dünyanın çekirdeğini oluşturan Unicron’u Cybertron gezegenine gücü geri getirmek için kullanmaya çalışmıştı. Bu, Unicron’un altı boynuzunun dünyanın çeşitli yerlerinden ortaya çıkmasına neden oldu.

- Reklam -

Ancak Unicron, Canavarların Yükselişi’nde çok daha aktif rol alacak. Filmdeki olaylar muhtemelen Son Şövalye’nin başında bulunduğu yere nasıl geldiğini açıklayacak. Tabii bu arada nasıl bir kaosun hüküm süreceği hâlâ tam olarak bilinmiyor. Yenileceği kesin olsa da, Unicron’un çoklu evrende seyahat edebilme yeteneği, gelecekteki Transformers filmlerine, büyük çizgi roman serilerinin sunmaya başladığı alternatif evren olaylarının aynısını yapma fırsatı verebilir.

Film için paylaşılan yeni postere aşağıdan göz atabilirsiniz:

Transformers: Rise of the Beasts Poster

Yeni Transformers filmi, 9 Haziran 2023’te sinema salonlarındaki yerini alacak.

Rise of the Beasts için yayınlanan yeni fragmanı sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak adına bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    Bu değil! Bu da değil! Hiçbiri değil! Beni anlamıyorsunuz… :slight_smile:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Yuval Noah Harari Yapay Zeka

Sapiens’in Yazarı Yuval Noah Harari: “İnsanlığın Yapay Zekâdan Sağ Çıkıp Çıkamayacağını Bilmiyorum”

Wish Fragmanı: Disney Animations 100 Yaşında

Disney’in 100. Yıl Kutlamalarına Eşlik Edecek “Wish” Filminden İlk Fragman