in

Samurai Jack Tüm Sezonları ile Ücretsiz Olarak Yayında

Samurai Jack çizgi filmi bütün sezonlarıyla dijital ortamda ücretsiz olarak erişime açıldı. Genndy Tartakovsky’nin efsane yapımıyla tanışmak isteyenlere!

Samurai Jack
- Reklam -
- Reklam -

Genndy Tartakovsky tarafından yaratılan Cartoon Network kanalının çizgi filmi Samurai Jack, bütün sezonlarıyla Adult Swim’in dijital platformu üzerinden izlenmeye açıldı. Meşhur çizgi diziyi izlemek için herhangi bir ödeme yapmak ya da platforma üye olmak gerekmiyor.

Toplamda 8 defa Primetime Emmys kazanan Amerikan animasyon çizgi dizisi Samuray Jack, yayına başladığı 2001 yılından itibaren çizgi dünyanın önemli işleri arasındaki yerini almıştı. Dizi 2002, 2003 ve 2004’te toplamda 4 sezon yayınlamış; 2017’de ise 5. sezonu ile geri dönmüştü.

Japon prensi Samurai Jack’in maceralarının konu alındığı çizgi dizi, barındırdığı pek çok kültürel referans ile de popüler kültürün önemli bir parçası olmuştu.

- Reklam -

Samurai Jack

Feodal Japonya’nın prensi, şeytan Aku’yu alt etmek için çıktığı yolda ortaya çıkan iş bilimkurgu, cyberpunk ve samuray kültürünü bir araya getiren yapıma sahip.

Samurai Jack Bölümlerini Ücretsiz İzleme Fırsatı

Dizi 2017 senesinde, öncekinden çok daha karanlık bir formda geri dönmüş ve Rick & Morty dizisi ile tanıdığımız Adult Swim kanalında 1 sezon daha yayınlanmıştı.

Toplamda 10 bölümden oluşan 5. sezon, yapısı gereği 5 saatlik bir film gibi tasarlanmıştı. Dizinin 2007’deki finalinden 50 sene sonrasına odaklanmış; izleyicinin karşısına ise daha karanlık bir Jack çıkartmıştı. Nihayetinde Jack yıllar sonra geri dönüp hikâyeyi noktalamıştı.

Samurai Jack

- Reklam -

Samurai Jack introsundaki şu tanıtımla hâlâ hafızalarda yer edinmeyi başarıyor:

“Uzun zaman önce, uzak bir ülkede ben aku karanlığın şekil değiştiren efendisi, serbest bırakılmış korkunç bir şeytandım. Ama sihirli bir kılıç kullanan, ahmak bir samuray savaşçısı önüme çıkıp bana karşı koymaya çalıştı. son darbe vurulmadan önce, zamanda bir kapı açtım. ve onu kötü ruhumun hakim olduğu geleceğe yolladım. Ve şimdi o ahmak geçmişe dönmenin ve geleceğin kendi olan Aku’yu mahvetmenin yollarını arıyor.”

Toplamda 5 sezon ve 62 bölümden oluşan Samurai Jack külliyatını ücretsiz olarak izlemek için buraya tıklamanız yeterli.

Yapımda Jack karakterini Phil LaMarr, Aku’yu ise Mako seslendiriyordu.

Peki siz bu çizgi dizi ile daha önce tanışmış mıydınız? Favori bölümünüz hangisiydi? Karantina günlerinde yapıma yeniden merhaba demek iyi bir fikir mi? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizimle paylaşmayı unutmayın!


* Castlevania 4. Sezon Onayını Aldı

Kaynak: Somag News

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

10 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for mit mit dedi ki:

  Hiç izlemedim ama çok methini duydum. Çeviri bitince başlasam mı acaba? :slight_smile:

 2. Avatar for serotonin serotonin dedi ki:

  Çocukken Cartoon Network de kardeşimle izlerdik güzel gelirdi büyüdük o geçen sene izledi hepsini baştan sanırım ben de izleyeceğim yetişkinler de seviyor. :smiley:

 3. Avatar for Expelliarmus Expelliarmus dedi ki:

  Küçükken çok izlerdim de artık aynı keyfi vereceğini sanmıyorum. Distopik animeler tavsiye ederim.

 4. Avatar for Ozcan_Bal Ozcan_Bal dedi ki:

  Bunları kesin izlemelisin dediğin Distopik anime öneri yaparmısın lütfen …

 5. Avatar for mit mit dedi ki:

  İçimiz dışımız distopya oldu zaten. İnsan biraz da neşeli, hafif bir şeyler izlemek istiyor.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

5 cevap daha var.

Dragon's Lair - Ryan Reynolds

Dragon’s Lair Film Oluyor: Başrolde Ryan Reynolds Olabilir

Super Mario 64

Super Mario Oynamak Yaşlıların Bilişsel Becerilerine İyi Geliyor