in

Andor’un Yaratıcısı, 2. Sezonun Çekimlerinin Ne Zaman Başlayacağını Açıkladı

Andor 2. sezon çekim tarihleri belli oldu. Dizi yaratıcısı Tony Gilroy, Star Wars dizisinin yeni sezonu hakkında açıklamalarda bulundu.

andor 2. sezon çekim tarihleri

Andor 2. sezon çekim tarihleri, dizinin yaratıcısı tarafından açıklandı. Tony Gilroy, sevilen Star Wars macerasının bir sonraki sezonunun beklenenden daha kısa süre içerisinde geleceğine dair açıklamalarda bulundu.

Başrolünde Diego Luna’nın yer aldığı ve Cassian Andor’u canlandırdığı yapım, Rogue One’daki rolünü tekrarlayan Genevieve O’Reilly’nin, Asi İttifakı’nın kurulmasına yardım etmeye devam eden İmparatorluk Senatörü Mon Mothma rolüne dönüşü de içeriyor.  Dizide yer alan diğer ünlü oyuncular arasında Stellan Skarsgård, Denise Gough ve Andy Serkis gibi isimler bulunuyor. Dizinin ilk sezonu hâlen Disney+’ta haftalık olarak yayınlanmaya devam ediyor. Maceranın ilk sezon finali ise 23 Kasım’da çıkacak.

2016 spin-off filmi Rogue One: A Star Wars Story’nin öncülü olarak çıkan dizi, Lucasfilm evrenindeki cesur yaklaşımıyla büyük övgü aldı. Siyasi entrikalar, hileler ve baskıcı bir İmparatorluk rejimine direnmenin ne anlama geldiğinin inceliklerini keşfetmek için Jedi ve ışın kılıcı savaşlarından vazgeçen Gilroy, çok uzaklardaki bu çok ünlü galaksinin farklı bir yanını ortaya çıkaran bir serinin oluşturulmasına yardımcı oldu. Yakın tarihli bir araştırmayla, Andor’a olan ilginin şu anda The Mandalorian ile neredeyse eşit düzeyde olduğu anlaşıldı.

andor 2. sezon

Andor 2. Sezon Çekimleri 2022 Bitmeden Başlıyor

Şimdi de yeni sezonun prodüksiyon başlangıcıyla ilgili sevindirici haber geldi. Collider’a konuşan Tony Gilroy, Andor 2. sezon çekimlerinin bu ay Londra’da başlayacağını söyledi. Star Wars spin-off’unun yaratıcısı, çekimlerin Şükran Günü’nden önce başlayacağını ve prodüksiyon başlangıç tarihini 21 Kasım olarak işaretlediğini öne sürüyor. Gilroy ayrıca tatil için eve dönmeden önce Andor 2. sezonunun ilk çekimlerini tamamlamayı umduklarını da söyledi.

Andor’un 2. sezonunun, Asi İttifakının İmparatorluğa karşı ilk büyük zaferini kazandığı ve Ölüm Yıldızı planlarını İmparatorluktan başarıyla aldığı Rogue One: Bir Yıldız Savaşları Hikayesi olaylarına doğrudan yol açacağı daha önce açıklanmıştı. Şimdi hayranlar Mon Mothma ve isyancı liderliğin zaten galaksiye dağılmış farklı Asi gruplarıyla ittifaklarını güçlendirmeye yönelik çok daha büyük adımlar atmasını bekleyebilirler.

Star Wars Andor Dizisi Yeni Fragman

Andor’un ilk sezonunu sizler takip ediyor musunuz? Dizinin devam sezonunun çekimlerinin başlayacak olması konusunda neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak adına bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Arcade Arcade dedi ki:

    Diziyi aşırı beğeniyorum.Tony Gilroy’un bir seçim yaparak Işın kılıcı ve force izleyicisine veda etmeyi göze almış ve tamamen farklı tonda bir yapıma imza atmış hatta easter egg bile yok birkaç küçük gönderme hariç.İmparatorluğun insanları nasıl psikolojik şiddet ile çökerttiğini fizikselden çok özellikle çok iyi gösteriyor.Mekanlar falan aşırı iyi yani o hapishane koğuşu dizaynı bile rejime karşı bir fikir veriyor yani.Oyunculuklara diyecek bit şeyim katiyen yok,Stellan dedem şov yapıyor ,Genevieve abla önümü iliklettiriyor,Diego abim ise iyilik ve kötülük arasında cidden yaşanabilir mi sorusunu kafamda döndürüyor…

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

gökkuşağı iklim değişikliği

Gelecek Yıllarda Daha Sık Gökkuşağı Görülecek: İklim Değişikliğinin Bilinmeyen Bir Etkisi Ortaya Çıktı

Quentin Tarantino süper kahraman filmleri

Quentin Tarantino: “Sinemacılar, Süper Kahraman Filmlerinin Ölmesini Dört Gözle Bekliyor”