in

Exxen Dizileri: Acun Ilıcalı’nın Yeni Dijital Platformunda Yayınlanacak İlk İçerikler Duyuruldu

Exxen dizileri duyuruldu. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu yeni yayın platformunun ilk içerikleri resmi olarak paylaşıldı.

Exxen Dizileri Acun Ilıcalı
- Reklam -
- Reklam -

Exxen dizileri açıklanmaya başlandı. Türkiye’nin yeni dijital yayın servisi için ilk içerikler resmi olarak duyuruldu.

1 Ocak 2021 itibarıyla yayın hayatına başlayacak olan ve “Türkiye’nin Dijital Platformu” sloganıyla yola çıkan Acun Ilıcalı’nın başında olduğu Exxen, iddialı isimler ile geliyor. Kanal, yayına başladığı gün 2 içerikle açılışını yapacak.

Hasan Can Kaya’nın programı Konuşanlar ile Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılıç’ın programı Gibi 1 Ocak 2021 itibarıyla Exxen’deki yerini alacak. Her iki programın duyurusu da kanalın sosyal medya hesapları üzerinden yapıldı.

- Reklam -

Exxen Konuşanlar Gibi

Konuşanlar’ın Youtube’da bulunan eski bölümlerinin birkaç gün önce kaldırıldığını ve bu bölümlere erişmek için Exxen aboneliği gerekeceğini de belirtmiş olalım.

Bununla birlikte Haluk Bilginer’in başrolünde olduğu Şeref Bey dizisinin de ilk afişi paylaşıldı. Yönetmenliğini Onur Ünlü’nün yaptığı dizide Devrim Yakut, Serhat Kılıç, Songül Öden, Ahmet Rıfat Şungar, Ertan Saban, Beyti Engin ve Şükran Ovalı gibi oyuncular da yer alıyor.

Şeref Bey Exxen

Exxen ile Tolgshow ve Sihirli Annem Geri Dönüyor

Acun Ilıcalı, yeni yayın platformlarında belli ki komedi şovlarına ağırlık verecek gibi gözüküyor. Yıllar boyunca birçok televizyon kanalında izlemeye alışık olduğumuz Tolgshow, yeni bölümleri ile sansürsüz şekilde Exxen’e gelmeye hazırlanıyor. Tolga Çevik ve Fırat Parlak’ın birlikte yaptıkları program bir süredir herhangi bir kanalda yayınlanmıyordu.

- Reklam -

tolgshow exxen

İlk defa 2003 yılında çıkan ve yıllar boyunca ekranların en sevilen yapımları arasında yer alan Sihirli Annem de, yeni kadrosu ile Exxen’e gelmeye hazırlanıyor. Ilıcalı’nın, kızı Melisa’yı Youtube’da eski bölümleri izlerken görmesi üzerine devam ettirme kararı aldığı dizinin yeni bölümlerinde farklı oyuncular yer alıyor. Sihirli Annem’in başrollerini Emre Altuğ ve Açelya Topaloğlu üstleniyor.

sihirli annem exxen

Tüm bu yeni içeriklerin yanı sıra, 11 dövüşçünün aynı evde kaldığı yeni bir reality show olan Fight Club, Youtube fenomenlerinin yer aldığı farklı bir yarışma programı, Katarsis ve çok daha fazlası da yeni yayın platformundaki yerini alacak.

Kısa bir süre önce Exxen’le ilgili açıklama yapan Acun Ilıcalı; fiyat politikası konusunda her kesimi memnun edecek farklı ödeme planları olacağını paylaşmıştı. Ancak şu an için yayın platformunun ne gibi bir fiyat aralığına sahip olacağı net şekilde açıklanmadı. Ilıcalı, Exxen’de bulunan içeriğin değerinin yıllık yaklaşık 900 milyon TL civarında olduğunu; bu nedenle tamamen ücretsiz sunma gibi bir şanslarının olmadığını belirtmişti.

Exxen’in gelişliyle birlikte Netflix, Amazon Prime ve BluTV gibi platformlara ciddi bir rakip çıkar mı dersiniz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for SiskoKarinca SiskoKarinca dedi ki:

    Hasancankaya ile konuşanlarda var.

  2. Avatar for smartestidiot smartestidiot dedi ki:

    Üyelik alırsam yalnızca Tolgshow için alırım muhtemelen, gerisi pek ilgi çekici gelmedi bana.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Tenet ve Memento Bağlantısını Christopher Nolan

Tenet ve Memento Bağlantısını Christopher Nolan Açıkladı

Sonic Netflix Animasyon Dizisi

Sonic, Netflix Animasyon Dizisi Oluyor