in

Locke & Key 3. Sezon Onayı Aldı: Netflix’in Çizgi Roman Uyarlaması Devam Ediyor

Locke & Key 3. sezon onayı aldı. Joe Hill ve Gabriel Rodríguez çizgi romanından uyarlanan Netflix dizisi, 2. sezon çıkmadan yeni maceralarını garantiledi.

Locke & Key 3. Sezon Onayı

Netflix’in Joe Hill ve Gabriel Rodríguez imzalı çizgi roman serisinden uyarladığı Locke & Key 3. sezon onayı aldı. Yapım, daha 2. sezonu başlamadan bir sonraki sezonun onayını da erkenden kapmış oldu.

Joe Hill ve Gabriel Rodriguez’in aynı adlı çizgi romanına dayanan yapım, ölen babalarının aile evine taşınan itibarlı Locke ailesini konu alıyor. Çocuklar (Tyler, Kinsey ve Bode) geldikten kısa bir süre sonra onları diğer dünyevi maceralara götüren çeşitli kapıları açmak için kullanılabilecek gizemli anahtarları keşfederler.

Locke & Key’in ilksezonu, 7 Şubat 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini almıştı. İlk sezonu ile karışık da olsa olumlu eleştiriler alan dizi, geçen mart sonunda 2. sezon onayını almış ve eylül ayında da çekimlere başlamıştı.

Locke & Key 3. Sezon

Şimdi de gelen yeni haberle birlikte kanalın Locke & Key dizisine 3. sezon onayı verdiği resmi olarak paylaşıldı. Bu haber, dizinin yapımcılarından biri olan Meredith Averill’in Netflix ile daha büyük bir anlaşma imzalamasıyla aynı zamanda denk geldi. The Wrap’in haberine göre Averill, Locke & Key ile birlikte yayın platformu için daha fazla proje geliştirmeye devam edecek

Netflix’in resmi Twitter hesabında da yeni sezon duyurusu oyuncuların paylaştıkları “3. Sezon” fotoğraf kolajı ile duyuruldu.

Locke & Key hayranları, oyuncu kadrosunun sizlere bir takım haberleri var: Gösteri, 3. Sezon ile yoluna devam edecek!

Fakat önce, 2. sezon 2021 yılı içerisinde sizlerle olacak!

Locke & Key 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Tam Tarihi Belli mi?

Dizinin başrollerinde Darby Stanchfield, Emilia Jones, Connor Jessup, Jackson Robert Scott, Laysla De Oliveira, Petrice Jones ve Griffin Gluck gibi isimler bulunuyor.

Locke & Key’in yapımcı koltuğunda ise Haunting of Hill House’tan tanıdığımız Meredith Averill ile Heroes ve Star Trek: Discovery’nin de yapımcılığını yapan Aron Eli Coleite ve Lost, Jack Ryan dizilerinde çalışmış Carlton Cuse birlikte üstleniyor.

Maceranın ilk sezonu toplamda 10 bölümden oluşuyordu. Şu an için 2. sezonun kaç bölümden oluşacağı belli değil. Kesin olarak gün ve ay açıklanmamış olsa da, artık resmi olarak 2021 yılı içerisinde yeni sezonun geleceği biliniyor. Bununla birlikte 3. sezonu da onay alan yapımın bir sonraki sezonunun ne zaman geleceğine dair farklı bir açıklama yapılmadı.

Locke & Key 2. Sezon

Dizinin yeni sezon onay almış olması konusunda sizler neler düşünüyorsunuz? Sizce ilk sezonu çizgi romanı iyi bir şekilde ekranlara taşıyabilmiş miydi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Ozgur Ozgur dedi ki:

    Daha sezon 2 gelmedi be. Ne sezon üçü… Ikiyi yayınlayın da izleyelim yeter. :sweat_smile:

  2. Avatar for AhmetUsay AhmetUsay dedi ki:

    Ufak tefek eksikleri 2.sezonda kapatırlarsa daha keyifli bir izlenim sunacaktır. Bazı noktalarda yavan tadı vardı. Konusu ve ufak tefek macera tadı hoştu.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Hayaletler - César Aira

Hayaletler: César Aira’dan Ölüm ile Yaşam Arasında Bir Sınıf Çatışması

Barack Obama 2020 Favori Film Dizi

Barack Obama, 2020 Yılı Favori Film ve Dizilerini Paylaştı