in ,

Seksi Canavarlar: Netflix’in Yeni “Reality Show”u İlginç Bir Konsepte İmza Atıyor

Seksi Canavarlar fragmanı yayınlandı. Netflix’in flört programlarına farklı bir yaklaşım getirdiği yeni yapımı daha çıkmadan birçok tepkiyi de beraberinde getirdi.

Sexy Beasts Fragmanı

Sexy Beasts fragmanı yayınlandı. Netflix’in reality show tarzında hazırladığı yeni yapımı Seksi Canavarlar, çiftlerin birbirlerini görmeden, canavar şekilli makyajların ardından flörtleşmelerini konu ediniyor.

Geçen yıl yine Netflix üzerinden yayınlanan Tiger King’in farklı bir iş olduğunu düşünüyorsanız, sıkı durun. Farklı ve yaratıcı yapımlar ile abonelerinin karşısına çıkmayı seven dijital yayın devi, şimdi de yeni flört programı Seksi Canavarlar’ı tanıttı. Kanal, aslında bilindik bir konsepti alıp insanları şaşkına çeviren tuhaf ve biraz da rahatsız edici bir reality show’a çevirmiş durumda.

Yine aynı platformda yayınlanan Love is Blind’ı hatırlatan Sexy Beasts, bir flört programı olarak izleyicilerin karşısına çıkacak. Gösterinin konsepti gereği, katılımcıların sadece kişiliğe dayalı biriyle çıkması üzerine kurulu. Bu yüzden tüm adaylar protez makyaj, çekici olmayan ve biraz da korkutucu görünen maskeler takıyorlar. Harika bir fikir olsa da, özellikle bu tarz yapımları takip eden izleyicilerin bu insanların giydiği ürkütücü kıyafetleri aşması biraz zor olabilir.

Tuhaf ve çekici bir havası olan yeni reality show’un ilk fragmanı da yayınlanmış durumda. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sexy Beasts Fragmanı | İZLE

Yapım her ne kadar ilgi çekici bir konsept şeklinde çıksa da, sadece ilk fragmanı ile bile birçok tepki almış gibi gözüküyor. The Independent’a göre, bir izleyici fragmanı izledikten sonra kafa karışıklığı içinde “Bu neydi? Az önce izledim mi!?” şeklinde bir tepki vermiş durumda. Bir izleyici, ilk tanıtım sonrası “Bu neredeyse aboneliğimi iptal etmek istememe neden oluyor” derken; başka bir kişi olayı daha da ileri taşıyarak Sexy Beasts’in ortaya çıkmasına dahil olan herkesin hapiste olması gerektiğini söyledi.

Yine sosyal medya üzerinden bir kişi gösterinin konseptinde küçük bir kusur olduğuna dikkat çekti. Maskelerin ve makyajın altındaki tüm insanların gerçekte estetik ve çekici göründüğünü, bu nedenle reality show’un sadece kişiliğe dayalı olduğu fikrinin tamamen kandırmacadan ibaret olduğunu belirtti.

Henüz çıkmadan tepkiler almaya başlayan yapım gösterime girince neler olacağı merak konusu haline geldi. Ancak tüm tartışmalar, programın yayınlanacağı 21 Temmuz 2021 itibarıyla daha da şiddetlenecek gibi gözüküyor.

Peki ya siz flört programının konseptini nasıl buldunuz? Sizce bu tarz denemeler yapılmalı mı? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Independent

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Ibrahim_Ozer Ibrahim_Ozer dedi ki:

    Çok güzel bir programmış. İzlemem ama malum sebepten dolayı katılmak isteyebilirim sanırım.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Modigliani tablosu sır bir kızın portresi

Modigliani Tablosundaki Sır, 100 Yıl Sonra Yapay Zekâ Tarafından Aydınlatıldı

hayalet filmleri öneri

Son Yılların Hayalet Temalı En İyi 10 Filmi