in

The Crown 4. Sezon Çıkış Tarihi Paylaşıldı

The Crown 4. sezon çıkış tarihi belli oldu. Netflix’in Olivia Colman’lı tarih dramasında yeni bölümler sonbaharda izleyici ile buluşuyor.

The Crown

The Crown 4. sezon çıkış tarihi sonunda belli oldu. Netflix’in tarih ve dram dizisi, ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Yeni sezon bölümlerinin yayın günü, paylaşılan bir video eşliğinde duyuruldu.

3. sezonunu 17 Kasım 2019’da yayınlayan yapım, 4. sezon verdiği arayı noktalamaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümleri kasım ayında Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Kraliçe II. Elizabeth hüküm sürdüğü yılları ve Britanya’nın yakın tarihini konu alan dizi Peter Morgan tarafından yaratıldı.

Yapımda şu sıralar ünlü kraliçeyi Olivia Colman canlandırıyor. Rolüyle Altın Küre ödülü de alan başarılı aktris, The Lobster, Hot Fuzz, Tyrannosaur ve The Favourite gibi yapımlardan da tanınıyor.

Dizinin 4. sezonunda The X-Files, The Fall, Bleak House ve Sex Education ile tanınan Gillian Anderson Demir Leydi Margaret Thatcher’a hayat veriyor. Emma Corrin’i ise Prenses Diana rolü ile görüyoruz.

The Crown 4. Sezon Bölümleri Kasım Ayında Netflix’e Geliyor

Netflix’in başarılı drama ve tarih dizisinde Prens Philip rolünde Tobias Menzies’i, Prenses Margaret rolünde Helena Bonham Carter’ı, Prens Charles rolünde Josh O’Connor’ı ve Antony Armstrong-Jones rolünde Ben Daniels’ı göreceğiz.

The Crown 4. sezon ne zaman çıkacak sorusu, bugün yayınlanan tarih duyuru videosu ile netleşti. Dizinin yeni bölümleri 15 Kasım 2020 tarihinde Netflix kütüphanesine gelecek. Yapım, genişleyen oyuncu kadrosu ile izleyicilerini şimdiden heyecanlandırıyor.

The Crown 4. Sezon Yayın Tarihi

Geçen günlerde, dizinin 5. ve 6. sezonları için yeni bir isim açıklanmıştı. Yeni Prenses Diana rolü için Elizabeth Debicki’nin son iki sezonda yapımda karşımıza çıkacağı duyurulmuştu. Debicki’yi The Great Gatsby, Widows, Guardians of the Galaxy Vol. 2, Everest ve The Man from U.N.C.L.E. gibi işlerle tanıyoruz. Ayrıca ünlü oyuncu, 26 Ağustos 2020 tarihinde vizyona girecek Christopher Nolan’ın Tenet filminde de boy gösterecek.

Yapımın 5. sezon çalışmaları Koronavirüs salgını nedeniyle sekteye uğradı. Bununla birlikte, 5. sezon ile final yapması düşünülen dizinin 6. sezona taşınacağının da duyurusu yapıldı. Sony Pictures Television tarafından Netflix için hazırlanan dizide geri sayım sürüyor.

The Crown 4. Sezon | Tarih Duyurusu | İZLE

Peki siz 4. sezondan neler bekliyorsunuz? Dizinin şimdiye kadarki bölümlerini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşmayı unutmayın.

* * *

* Björk, The Northman Kadrosunda: Ünlü Müzisyen Viking Filminde Rol Alacak

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

matrix keanu reeves

Keanu Reeves: “Matrix Serisinin Trans Alegorisi Olduğunun Farkında Değildim”

the batman logo

The Batman Logosu Görücüye Çıktı