in ,

Beyond Good and Evil Film Oluyor: Ubisoft’un Popüler Oyununa Netflix Uyarlaması

Beyond Good And Evil filme uyarlanıyor. Netflix, sevilen Ubisoft oyununun başına Detective Pikachu yönetmeni Rob Letterman’ı getiriyor.

Beyond Good and Evil Film
- Reklam -
- Reklam -

Ubisoft’un Beyond Good And Evil adlı ünlü video oyunu Netflix filmi oluyor. Yapımın başına ise Detective Pikachu yönetmeni Rob Letterman geçiyor.

Film uyarlaması duyurusu sonrasında hayranlar büyük bir merak içine girmişti. Aslında bu merakın yanında bir de endişe vardı çünkü seriye yeni bir oyun bekleyen hayranların sayısı da hiç de az değildi. The Hollywood Reporter’ın haberine göre perde arkasındaki çalışmaları devam eden filmin yönetmeni belli oldu.

Uyarlama, Detective Pikachu’nun da yönetmenliğini yapan Rob Letterman tarafından çekilecek. Ayrıca Jason Altman ve Margaret Boykin de Ubisoft Film & Television adına projenin yapımcılığını üstleniyor. Habere göre perde arkasındaki çalışmalar hız kesmeden ilerliyor fakat henüz bir senaristle anlaşılmış değil.

- Reklam -

Beyond Good and Evil Film Netflix Ubisoft

Aslında hayranlar, 2007’den beri Beyond Good and Evil 2 oyununu bekliyordu. Ubisoft, 2017’de yeni oyunun geliştirilme aşamasında olduğunu duyurarak serinin sevenlerini heyecanlandırmıştı. Fakat o zamandan beri yeni oyundan haber alınamıyor. Oyuncular, yeni haber alma konusunda umutlu oldukları E3 2019’da bile beklediklerini alamamış, onlara “zamanı geldiğinde” açıklama yapılacağı söylenmişti.

Beyond Good and Evil Filmi, Devam Oyunundan Önce Çıkabilir

2019’un sonlarındaysa Ubisoft CEO’su Yves Guillemot, oyunu geliştiren ekibin Montpellier’de 12 milyon dolarlık “ultra modern” bir stüdyoya taşındığını ve bunun da yeni oyun için iyiye işaret olduğunu belirtmişti.

“Bu bölgedeki yaşam kalitesi, en iyi yetenekleri ortaya çıkarabilecek düzeyde. Rayman’deki yenilikçiliğini göstermesi sebebiyle Montpellier bizim için oldukça önemli bir sütdyo. Ekibimiz şu anda, video oyun dünyasında büyük bir etki uyandıracak Beyond Good and Evil 2 üzerinde çalışıyor.”

- Reklam -

Beyond Good and Evil Film Netflix Ubisoft

Film de yeni oyun da hayranlar tarafından merakla bekleniyor. Fakat serinin ikinci oyunundan önce Netflix uyarlamasının sevenlerle buluşması pek de şaşırtıcı olmaz gibi görünüyor.

Filmin oyuncu kadrosu ve olası çıkış tarihi hakkında ise şimdilik bir bilgimiz yok.

Netflix’in yeni oyun uyarlaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce film, hayranların ikinci oyun özlemini kısmen de olsa dindirebilecek kalitede olacak mı? Detective Pikachu’nun yönetmeni Rob Letterman’ın, hikâyeye ilginç bir bakış açısı getirebileceğini düşünüyor musunuz? Tüm düşüncelerinizi bizimle Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.


* Ratched: One Flew Over the Cuckoo’s Nest Öncesini Anlatan Netflix Dizisinden Fragman

Kaynak: Playstation Life Style

Peren Ercan

1995 Çanakkale doğumlu, hayali olan yazarlığın peşinden koşan bir üniversite mezunuyum. Üniversitede beş yılımı geçirdiğim Japonca Öğretmenliği bölümünün bana kattığı kültürel farkındalıkla beraber yeni diller öğrenmeye olan açlığım devam ediyor. Bazıları ödüllü olmak üzere kısa öykü ve roman çalışmalarım var. Büyülü gerçekçiliğin cazibesine yazdıkça kapıldım. O kadar kapıldım ki gerçek hayatta da büyüyü aramaya başladım.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Bay_Karamsar Bay_Karamsar dedi ki:

    Detective Pikachu, klasik zoraki ortaklar gizem peşinde filmi olarak tadında bir işti. Pokemon sevenler için ayrı hoşluklara da sahipti. Pokemonların varlığı, hayranlar için artı, seriye yabancılar için ilginç kategorisindeydi. Bu da filme yönelik özel bir ilgi uyandırıyordu.

    Beyond Good and Evil evreni potansiyeli açısından D.P.'daki etkiyi yaratabilir. Tanıdık, basit ve tadında bir macera ile sıra dışı evrenin birlikteliği hoş sonuçlar veriyor.

    Eh, yönetmenin de bu hususta tecrübeli. Olacak gibi.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

dune filmi

Dune Yönetmeni Filmi Yetiştirmek İçin Zamanla Yarışıyor

Raised by Wolves Ridley Scott Hbo Max

Raised by Wolves Fragmanı: Ridley Scott’tan Bilimkurgu Dizisi