in

Görevimiz Tehlike 7’nin Uzun Süredir Beklenen Aksiyon Dolu İlk Fragmanı Yayınlandı

Görevimiz Tehlike 7’nin ilk fragmanı yayınlandı. Başrolünde Tom Cruise’un yer aldığı aksiyon serisi uzun bir aradan sonra geri dönüyor.

Gorevimiz Tehlike 7 fragman
- Reklam -
- Reklam -

Görevimiz Tehlike 7 fragmanı paylaşıldı. Tom Cruise, merakla beklenen iki bölümlük yeni maceranın ilk bölümü olan Mission: Impossible – Dead Reckoning Part 1 ile aksiyona geri dönüyor.

Mission: Impossible serisi, 2018 yılında vizyona giren altıncı filmi Fallout ile hatırı sayılır beğeni toplayarak ve neredeyse 800 milyon doları bulan bir gişe hasılatı ile popülaritesini artırdı. Fallout’un yayınlanmasından kısa bir süre sonra, Mission: Impossible serisindeki yedinci ve sekizinci filmlerin arka arkaya çekileceği açıklandı. Ancak o zamandan beri filmler sinemalara giden zorlu bir yol ile karşı karşıya kaldı. Koronavirüs pandemisi nedeniyle diğer tüm filmler gibi Görevimiz Tehlike’nin de çekimleri ertelendi. 2020’nin yaz aylarında çekimleri tekrar başladı.

Christopher McQuarrie, iki kısma ayrılmış olan ve ilki Dead Reckoning Part 1 (Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm) adıyla gelecek olan her iki filmi de yönetmek için geri döndü. Tom Cruise ile birlikte Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson ve Vanessa Kirby’den oluşan geri dönen oyuncu kadrosuna ek olarak, filme birkaç yeni yüz dahil oldu. Marvel Sinematik Evreni filmlerinde Peggy Carter karakterini canlandıran Hayley Atwell’in filmde önemli bir rol oynaması bekleniyor. Ayrıca yeni filme Pom Klementieff, Rob Delaney, Cary Elwes ve Indira Varma gibi isimler de katıldı. Ek olarak, ilk Mission: Impossible’dan beri görülmemiş olan IMF’nin eski direktörü Eugene Kittridge’ı canlandıran Henry Czerny de seriye geri döndü.

- Reklam -

Sonunda yapım için beklenen ilk fragman yayınlandı. Hemen aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Görevimiz Tehlike 7 Fragmanı Türkçe Altyazılı | İZLE

YouTube video

Yayınlanan ilk fragman, Eugene Kittridge karakterinin geri dönüşüyle birlikte klasik Mission: Impossible moduna geçiyor ve Tom Cruise’un canlandırdığı Ethan Hunt en iyi yaptığı şeyi yaparken oyuncuların yer aldığı sahneleri gösteriyor: yüksek binalardan veya uçurumlardan koş ve atla. Söz konusu fragman ilk olarak geçen haftalarda gerçekleşen CinemaCon etkinliğinde gösterilmişti.

- Reklam -

Filmin tam çıkış tarihi henüz açıklanmamış olsa da, 2023 yılı içerisinde çıkacağı kesinleşmiş oldu.

Yayınlanan ilk fragmanı sizler nasıl buldunuz? Sizce uzun bir aranın ardından gelen Mission Impossible: Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm, ilk filmlerdeki tadı verebilecek mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Stranger Things 4. sezon yorumları

Stranger Things’in 4. Sezonundan İlk Yorumlar Gelmeye Başladı: “En Korkunç Sezon Ancak Can Sıkan Eksikler Var”

Thor: Love and Thunder Fragmanı Yayınlandı

Thor: Love and Thunder’ın Christian Bale ve Russell Crowe’lu Yeni Fragmanı Yayınlandı