in ,

Thor: Love and Thunder’ın Christian Bale ve Russell Crowe’lu Yeni Fragmanı Yayınlandı

Yeni Thor: Love and Thunder fragmanı paylaşıldı. Görüntüler, Marvel’ın Chris Hemsworth ve Natalie Portman’lı yeni filmine daha iyi bir bakış sunuyor.

Thor: Love and Thunder Fragmanı Yayınlandı

Thor: Love and Thunder fragmanı yayınlandı. Yeni fragman, Marvel Sinematik Evreni’nin bir sonraki filmine daha iyi bir bakış sunmasının yanı sıra hayranların Christian Bale’in canlandırdığı Gorr ve Russell Crowe’un oynadığı Zeus karakterlerine de göz atmalarını sağlıyor.

Chris Hemsworth, yıldırım tanrısı olarak dördüncü solo macerası için Marvel Sinematik Evreni’ne geri dönüyor. İlk olarak 2011 yılında MCU’ya katılan karakter, daha sonrasında 2013 yılında The Dark World ve 2017 yılında Ragnarok filmleri ile hayranlarının karşısına çıkmıştı. Bu yaz gösterime girecek olan Love and Thunder’da ise kendisine MCU’nun temel isimlerinden ve taze yüzlerden oluşan yıldız bir kadro eşlik edecek.

Avengers: Endgame’deki olaylar, Thor’un Galaksinin Koruyucuları ekibiyle dünyayı terk etmesini göstermişti. Chris Pratt ve uyumsuzlar kervanı da böylece Thor’un yeni macerasında kendisine eşlik edecek. Tessa Thompson da Valkyrie olarak geri dönecek ve yönetmen Taika Waititi, Korg rolünü yeniden oynayacak. Natalie Portman, uzun bir aradan sonra Jane Foster rolüyle, üstelik Mighty Thor olarak geri dönecek. Russell Crowe da Zeus rolünü canlandıracak ve Christian Bale, Gorr the God Butcher olarak kadroyu tamamlayacak.

Marvel Studios, ilk fragmandan yaklaşık bir ay sonra filmin resmi fragmanını da paylaştı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Thor: Love and Thunder Fragmanı | İZLE

Yayınlanan ikinci fragman, Korg’un Thor hakkında Avengers: Endgame sonrası hayatını detaylandıran bir hikâye anlatırken görülüyor. Yıldırım Tanrısı’nın Jane Foster ile Mighty Thor olarak ilk karşılaşmasına verdiği tepki de fragmandaki yerini alıyor. Ardından Christan Bale’in oldukça ürkütücü görünen ve var olan her tanrıyı ortadan kaldırma hedefini ilan eden Gorr the God Butcher’ı gözüküyor. Fragman sonunda ise, ilk fragmanda da sadece vücuduyla görünen Russell Crowe’un Zeus’u açık bir şekilde yer alıyor. Hayranlar böylece Thor’un muhtemelen Olympus’taki maceralarına da ilk bakış atma fırsatı buluyor.

Çekimleri geçen yıl tamamlanan yapım, 8 Temmuz 2022 tarihinde beyaz perdede olacak.

Thor: Love and Thunder’ın son yayınlanan fragmanını sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı ve filmle ilgili teorilerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

12 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Howl Howl dedi ki:

  Christian Bale’in ten rengi makyaj veya cgi değil. Bir mağarada dört yıl güneş görmeden zaman geçirerek ten rengini değiştirecek bir diyet uygulamış.

 2. Avatar for erdo erdo dedi ki:

  Aklıma direkt “Makinist” filmi geldi.

 3. Avatar for Howl Howl dedi ki:

  Bu Thor’un çektiği nedir ya! Bu filmde de sevdiği birini kaybediyormuş.

  Spoiler

 4. Avatar for Salamander Salamander dedi ki:

  Yeniden bomboş film çekip milyonları cepleme zamanı.

 5. Avatar for erdo erdo dedi ki:

  Hocam zaten spoiler demeden spoiler’ı vermiş oldunuz. :slight_smile:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

7 cevap daha var.

Gorevimiz Tehlike 7 fragman

Görevimiz Tehlike 7’nin Uzun Süredir Beklenen Aksiyon Dolu İlk Fragmanı Yayınlandı

pandora kitabevi beyoğlu şubesi kapanıyor

Pandora Kitabevi Beyoğlu Şubesini Kapatacağını Açıkladı