in

No Time to Die Vizyon Tarihi Tekrar Ertelendi: Yeni James Bond Filmi Ufukta Gözükmüyor

No Time to Die vizyon tarihi bir kez daha ertelendi. Daniel Craig’e veda edeceğimiz yeni James Bond filmi için en az 6 ay daha bekleyeceğiz.

No Time to Die Yeni James Bond Filmi
- Reklam -
- Reklam -

Yeni James Bond filmi No Time to Die bir kez daha ertelendi. Koronavirüs pandemisinin vizyon tarihini etkilediği ilk yapımlardan birisi olan No Time to Die, önce 3 Nisan’dan 13 Kasım 2020’ye ertelenmişti. Şimdiyse fazladan 6 aylık bir erteleme ile Nisan 2021’e ötelendi.

Daniel Craig’e veda etmeye hazırlandığımız yeni James Bond filmi, normal şartlar altında bugünden 6 ay önce vizyonda olacaktı. Fakat Covid-19 pandemisi pek çok sektörde olduğu gibi sinemada da her şeyi alt üst etti.

Yapımın aldığı son erteleme, nihai karar gibi duruyordu. MGM de film 13 Kasım 2020’de vizyona girecekmiş gibi tanıtım çalışmalarını sürdürmekte ısrarcıydı. Ancak ne olduysa oldu ve 25. Bond filmi bir kez daha erteleme aldı. Üstelik neredeyse gelecek yılın ortasına kadar!

- Reklam -

No Time to Die ile Son James Bond Daniel Craig’e Veda Ediyoruz

Yeni Bond filminde M16’teki vazifesinden ayrılan karakterimizin, Jamaika’da sakin bir hayat yaşamaya başlaması ve işlerin kısa sürede sarpa sarması konu alınıyor. Kendisine gelen yardım çağrısını yanıtsız bırakamayan Bond, kaçırılan bir bilim insanını kurtarmak için bir kez daha suçun karşısına dikilmeye hazırlanıyor.

Rami Malek No Time to Die

Senaryo ekibinde son yıllarda Fleabag ve Killing Eve ile adını sıkça duyuran Phoebe Waller-Bridge’in de bulunduğu yapımın yönetmenliğini ise Cary Fukunaga (Sin Nombre, Jane Eyre ve True Detective) üstleniyor. No Time to Die’ın tema müziği ise Billie Eilish’ten geliyor.

Craig’in karşısına çıkacak olan filmin kötü karakteri ise Oscar ödüllü Rami Malek tarafından canlandırılacak. Oyuncu kadrosunda bulunan diğer isimler ise şu şekilde: Naomie Harris, Ralph Fiennes, Rory Kinnear, Ben Whishaw, Ana de Armas, Dali Benssalah ve Billy Magnussen.

- Reklam -

25. James Bond filmiyle birlikte ikonik rolün sahibi bir kez daha değişecek. 2006 yılındaki Casino Royale ile Bond kariyerine başlayan Craig, Quantum of Solace, Skyfall ve Spectre ile karakteri uzun süredir taşımayı başarmıştı.

Yeni James Bond’un kim olacağı sorusu ise henüz yanıt bulmuş değil. Şu sıralar ismi geçen adaylar arasında Tom Hardy ve Henry Cavill yer alıyor.

No Time to Die filmi herhangi bir erteleme daha almazsa 2 Nisan 2021’de beyaz perdede olacak.

Billie Eilish – No Time To Die Klibi | İZLE

YouTube video

Siz bu erteleme kararına nasıl yaklaşıyorsunuz? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşmayı unutmayın.


* Kuantum Bilgisayar Nedir? Klasik Bilgisayarlardan Farkları Nelerdir?

Kaynak: Indie Wire

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

The Witches Yayın Tarihi ve Fragman

The Witches Yayın Tarihi ve Fragmanı: Robert Zemeckis Filmi HBO Max’e Geliyor

Kilit - Yaşar Özdemir

Kilit: Toprakla Ateşin Kavgasında İnsanoğlunun Hikâyesi