in ,

Yıllardır Beklenen Haber Geldi: “Transformers” ve “G.I. Joe” Aynı Filmde Buluşuyor

Paramount, CinemaCon 2024 etkinliğinde Transformers ve G.I. Joe’nun crossover film ile bir araya geleceğini resmen duyurdu.

Transformers ve G.I. Joe Aynı Filmde Buluşuyor
- Reklam -
- Reklam -

Paramount, Transformers ve G.I. Joe evrenlerinin birleştiği büyük çaplı sinema filmi projesini duyurdu. Transformers: Rise of the Beasts’in sonundaki ipucunun ardından gelen bu proje, 2025 veya 2026 yılında vizyona girecek.

Steven Spielberg’ün yapımcılığında hayata geçecek filmin yönetmeni henüz belli değil. Ancak Rise of the Beasts’in yönetmeni Steven Caple Jr.’ın, filmin başarısının ardından yeni bir Transformers filmi için görüşmelere başladığı biliniyor. Ayrıca Lorenzo di Bonaventura, Mark Vahradian, Michael Bay, Tom DeSanto ve Don Murphy da yapımcılar arasında yer alacak.

Rise of the Beasts’in finalinde izleyiciler, Anthony Ramos’un canlandırdığı Noah’ın bir G.I. Joe ajanı tarafından işe alınması sahnesine şahit olmuştu. Bu, yıllardır dedikodu konusu olan Transformers ve G.I. Joe çizgi roman evrenlerinin çakışacağının ilk sinyaliydi.

- Reklam -

Her iki evreni buluşturacak film projesi, birçok izleyicinin çocukluğunun vazgeçilmez parçalarını bir araya getirecek. 1986 tarihli G.I. Joe and the Transformers çizgi romanından bu yana süregelen crossover hayali, nihayet beyaz perdeye taşınacak.

Transformers ve G.I. Joe Crossover

Transformers ve G.I. Joe Karakterlerinin Yer Alacağı Sinema Filmi Uzun Yıllardır Bekleniyordu

Transformers: One adlı animasyon film de Paramount’un CinemaCon sunumunda tanıtıldı. Chris Hemsworth (Optimus Prime/Orion Pax), Brian Tyree Henry (Megatron/D-16), Keegan-Michael Key (Bumblebee/B-127), Scarlett Johansson (Elita), Steve Buscemi, Laurence Fishburne ve Jon Hamm gibi birçok yıldız ismin seslendirme kadrosunda yer aldığı filmde, Optimus Prime ve Megatron’un henüz dönüşme yeteneği kazanmadıkları bir zaman dilimi anlatılacak. Film, 14 Eylül 2024’te vizyona girecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: “Transformers One” Filmine İlk Yorum Scarlett Johansson’dan: “Seriye Farklı Bir Bakış Açısı Getirecek”

- Reklam -

Transformers ve G.I. Joe Filmi

Sinema dünyasının iki devinin aynı projede buluşması, hayranlar için büyük bir heyecan kaynağı niteliğinde. Başrollerinin kimler olacağı ve hikâyenin hangi yönlere evrileceği merakla bekleniyor. Ancak her iki serinin hayranları sosyal medyada şimdiden heyecanlarını paylaşmaya başladı.

İki ünlü evrenin sonunda beyaz perdede aynı potada buluşacak olması konusunda sizler neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizi Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Deadline

Ethem Yekta Ulaş

21 yaşındayım ve Güzel Sanatlar Fakültesi'nde okuyorum. Çocukluğumdan beri bir şeyler üretmeyi seviyorum ve farklı alanlarda deneyim kazanmak istiyorum. Tutkum, öğrenme isteğim ve bu alanlarda kendi tarzımı oluşturma çabamla ilerlemeye devam ediyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Prince of Persia: Sands of Time Remake'i Yeniden Yapılıyor

“Prince of Persia: Sands of Time” Remake’i Sil Baştan Yeniden Yapılıyor

İşte Tüm Zamanların En İkonik Oyun Karakterleri

BAFTA Anketi Sonuçlandı: Tüm Zamanların En İkonik Oyun Karakterleri Belli Oldu