in

Uncharted Filminde Vizyon Tarihi Yine Ertelendi

Uncharted uyarlaması filmin vizyon tarihi bir kez daha ertelendi. Sony’nin Tom Holland’ı başrole getirdiği yapımı 2021’de görebileceğiz.

Uncharted Vizyon Tarihi

Video oyun dünyasının sevilen işlerinden Uncharted, sinemadaki macerasına kötü başladı. Sony’nin geliştirdiği, başrolünde Tom Holland’ın yer alacağı film bir erteleme kararı daha aldı.

Oyunların beyaz perdeye uyarlanması son yıllarda iyice alıştığımız bir mesele. Resident Evil, Tomb Raider, Assassin’s Creed, Warcraft, Prince of Persia: The Sands of Time, Need for Speed ve hatta The Angry Birds Movie… Kimileri birer facia ile sonuçlanırken bazıları da gerçekten dikkat çekmeyi başardı.

Naughty Dog’un geliştirdiği ve PlayStation’da Sony Interactive Entertainment tarafından dağıtıma giren Uncharted da 2007 yılından beri sevilen oyun serileri arasında yer almayı başarıyor. Serinin son oyunu Uncharted: The Lost Legacy 2017 yılında yayınlanmıştı.

Uncharted oyun kadro

Şimdiyse Captain America: Civil War filminde Spider-Man rolüyle karşımıza çıkan ve ardından Spider-Man: Homecoming ile kendi filmine kavuşan Infinity War, Endgame derken Spider-Man: Far from Home’da Marvel’ın tanınan isimlerinden birisi haline gelen Tom Holland’lı bir Uncharted filmi söz konusu.

Sony’nin uzun zamandır beyaz perdeye getirmek için büyük çaba harcadığı film, yeni bir erteleme kararı alarak hayranlarını üzdü.

Gelen son bilgiler Sony’nin Aralık 2020’de Uncharted’ı sevenleriyle buluşturacağı yönündeydi. Ancak ortaya çıkan yönetmen krizi ve Travis Knight’ın koltuğu bırakması işleri hayli geciktirdi. Sony, filmin başına getirmek için Zombieland: Double Tap’i de çeken Ruben Fleischer ile görüşmeye devam ediyor. Böylece yapımın vizyon tarihi de gelecek yıla kalmış oldu.

Uncharted Filminin Güncel Vizyon Tarihi Açıklandı

Buna göre filmin yeni vizyon tarihi 5 Mart 2021 olarak güncellendi. Böylece yapım 3 ay daha ileri ötelenmiş oldu. 2020’de bir Uncharted filmi bekleyen hayranlar ise haberi üzülerek karşıladı.

Yine de Sony’nin filmi aceleye getirmek istemeyen tutumu, hâlâ yapıma olumlu bakmak isteyen kitle için büyük bir artı.

Uncharted Vizyon Tarihi

Filmde başrol Nathan Drake olarak göreceğimiz Tom Holland’a, Victor Sullivan rolünde Mark Wahlberg eşlik edecek. Wahlberg ismini The Fighter, The Departed ve Ted gibi filmlerden biliyoruz.

Henüz prodüksiyon süreci başlamayan Uncharted için meraklı bekleyiş sürüyor.

Sizin filmden beklentileriniz neler? Oyun uyarlamalarına bakış açınız nasıl? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşmayı unutmayın.

* * *

* Kobe Bryant ve Paulo Coelho’nun Birlikte Yazacakları Kitap Yarım Kaldı

Kaynak: Collider

Bengü Akagül

1997'de Kadıköy'de doğdum. Yeditepe Üniversitesinde Sinema bölümünden mezun oldum. Sinemanın yanına edebiyatı da koyarak sevdiğim yazarlar ile kitaplarının ön okumalarında çalıştım. Bugünlerde bir prodüksiyon şirketinde çalışıyor, ukulele çalmayı öğreniyor ve deneyimlerime yenilerini katmaya çalışıyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Tom Holland’dan başka Drake’i oynayacak karakter yok muydu acaba ? Jeremy Renner mesela ??

  2. Avatar for Estranged Estranged dedi ki:

    Filmi Venom’un yönetmeni yönetecek. Çok bir şey beklememek gerek.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Açlık Oyunları Yeni Kitap

Açlık Oyunları Serisinde Yeni Kitap Konusuyla Tepki Çekti

Game of Thrones - House of the Dragon

Game of Thrones Dizisi House of the Dragon’un Karakter Detayları ve Konusu