Burak Albayrak ve Mehmet Berk Yaltırık ile Pangea Kitaplığı ve Istrancalı Abdülharis Paşa Söyleşisi

İthaki Yayınları Pangea Kitaplığı ve Istrancalı Abdülharis Paşa kitabı üzerine editör Burak Albayrak ve yazar Mehmet Berk Yaltırık ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

İthaki Yayınları’nın yerli spekülatif kurgu serisi Pangea Kitaplığı, geçtiğimiz ay ilk kitabı Istrancalı Abdülharis Paşa ile başladı. Aynı zamanda sitemiz yazarlarından da olan Mehmet Berk Yaltırık’ın ikinci kitabı olan Istrancalı Abdülharis Paşa oldukça ilgi çekici bir konuya sahip.

Hem bu kitabı hem de Pangea Kitaplığı serisinin geleceğini konuşmak için soluğu İthaki Yayınevi’nde aldık ve Burak Albayrak ve Mehmet Berk Yaltırık ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

Podcast olarak yayınladığımız söyleşiye hemen aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz. SoundCloud, Youtube, Spotify ve iTunes Podcast olmak üzere istediğiniz platform üzerinden rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

iTunes üzerinden dinlemek için tıklayın!

Spotify

SoundCloud

YouTube

* * *

Avengers: Endgame Spoiler’lı İnceleme | PODCAST

GÖZ ATIN  Ay Zalim Bir Sevgilidir: Devrim Reçetesini Yazma Şablonu
Site Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni
1988, Darıca. Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Burak Albayrak ve Mehmet Berk Yaltırık ile Pangea Kitaplığı ve Istrancalı Abdülharis Paşa Söyleşisi için 2 yorum

  1. alper dedi ki:

    Burak Albayrak’ın kitap biriktiren okurları anlıyor olması buna yönelik bir duruş alma düşüncesine sahip olmasını sevdim.Burak Albayrak ve Mehmet Berk Yaltırık ile Pangea Kitaplığı ve Istrancalı Abdülharis Paşa Söyleşisi

İthaki Yayınları Pangea Kitaplığı ve Istrancalı Abdülharis Paşa kitabı üzerine editör Burak Albayrak ve yazar Mehmet Berk Yaltırık ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

Başa dönün